Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuję telefon na prezent dla mamy ;).

Obecnie ma LG k4 i generalnie to jest padaka - więcej stresu niż pożytku z tym telefonem. W ogóle jak wziąłem go do ręki to aż jestem pełen podziwu i współczucia dla osoby która musi go używać - tym bardziej, że chodzi tu o moją maminę :o.

 

Co tutejsi eksperci i doświadczeni użytkownicy są w stanie polecić aby było wyraźnie lepiej?

Budżet to 700 zł plus minus 50 może być.

 

Wymagania mojej mamy (w/g jej narzekań :():

- wyraźny wyświetlacz do 6" wystarczy

- wymiary 100 / 150 mm lepiej nie większy

- żeby aplikacje typu fb/insta/skype/whatsapp działały jak najszybciej.

- "szybki" aparat - w sensie żeby szybko reagował i działał ogólnie. Jakość zdjęć to sprawa drugorzędna.

- ogólnie bez wodotrysków i setki obiektywów

- bateria żeby trzymała ten dzień bez problemów

- coś powszechnie dostępnego na polskim rynku z pełną gwarancją - może być allegro ofcorz ale nie używka i absolutnie nic z aliexpresów.

 

Brat podpowiada Samsunga A6+ ale widzę, że to stary i dość "drogi" telefon więc jest dylemat czy iść w coś takiego właśnie starego czy patrzeć na coś nowszego?

 

Ja używam na co dzień Samsunga S7 i fajnie byłoby żeby mama miała coś tego pokroju ale jak patrzę po cenach teraz to jest to nierealne poniżej 1000 zł... Może tylko mam takie wrażenie bo na telefonach kompletnie się nie znam...

 

Co polecacie?

Edytowane przez rockywood
Link to post
Share on other sites

Ja mamie kupiłem moto G7 plus, pojawia sie w euro RTV czasem za 699zl, opcja slabsza ale z lepsza bateria moto g7 Power, rozmiarowo Samsung a40 by pasował ale to tez bliżej 1000zl, chyba ze jakas promocja sie trafi. Ogólnie wszystko godne polecenia to będzie ok 6.3".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...