Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do domu i biura [max 1000zł]

słuchawki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bladykiel

bladykiel
  • Amator

• 55 postów

Napisano 14 maj 2020 - 15:05

Witam,

Rozglądam się za nowymi słuchawkami, których głównym przeznaczaniem będzie odsłuch muzyki w domu i biurze.

Myślałem o jakiś hybrydach BT + kabel, aczkolwiek nie jestem co do tego do końca przekonany, o czym napiszę pod koniec.

Fajnie jak by słuchawki były łatwe w napędzeniu (ale jeżeli trafiłyby się dobre słuchawki cięższe do napędzenia, to prosiłbym przy okazji o jakiś "kompaktowy" zewnętrzny DAC do biura w niedużych pieniądzach :) ).

Co do gatunków muzycznych to w sumie brak konkretnie sprecyzowanych (wszystko po trochu).

Oczekiwania:

- Konstrukcja zamknięta

- Wymienny kabel

- ANC? (nie jest to wymóg, bo zamknięta konstrukcja powinna dać radę)

Myślałem o audio-technica ath-m50xbt, ale mam dylemat. Słuchawek używam przez dobrych 6-10h dziennie i martwi mnie "żywotność" akumulatora (wiele cykli ładowania skraca żywotność, tylko jak szybko?).

Druga rzecz która mnie martwi, to czy jeśli w tego typu słuchawkach padnie akumulator, to czy nadal będą grały po kablu ? 

Mój budżet to max 1000zł.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych