Skocz do zawartości

Nieodpowiedni dźwięk w słuchawkach.


Recommended Posts

Siema!

Dzisiaj złożyłem komputer. Uruchomił normalnie.

Wszystko było git, do póki nie podpiąłem słuchawek.

Słuchawki to HyperX Cloud Alpha. Używam rozgałęźnika dołączonego do zestawu.

Płyta to Asus Prime a320m-k. Raczej wszystkie sterowniki zainstalowane.

Dodam również, że przeniosłem się z Gtx, na Rx od AMD. Na starszej karcie, czyli tym GTX'ie słyszałem wszystko bardzo dobrze, zero problemów. (Nie robiłem formata, stary ssd został nienaruszony i nic z niego nie usuwałem) Natomiast tutaj...

Otóż mój problem wygląda tak :

W słuchawkach brzydki, płytki i pusty dźwięk.

Na YouTube i w panelu sterowania robiłem testy przeznaczone dla słuchawek,

dźwięk który powinien być słyszalny tylko w lewej słuchawce, słyszę w obu.

Natomiast dźwięk, który powinienem być usłyszeć z prawej słuchawki - nie słyszę w ogóle.

 

Link to post
Share on other sites

Standard we wszelakich HyperX. Rozgałęźnik Ci się spsuł, przechodziłem to już kilka razy.

Zweryfikuj jeszcze, czy na pewno do końca dopinasz wtyki, bo to typowy objaw niepoprawnego kontaktu styków z gniazdem.

 

Napisz do supportu HyperX, najpierw każą Ci odesłać cały zestaw, a po krótkiej wymianie maili na pewno uda Ci się uzyskać jedynie sam rozgałęźnik z dostawą za darmo.

 

Po prostu gdy poproszą o wysłanie całego zestawu, to napisz, że tylko rozgałęźnik jest zepsuty, sprawdzałeś na kilku urządzeniach, np konsoli, telefonie, laptopie i PC, a tylko w przypadku połączenia z PC przez rozgałęźnik występują problemy.

 

Po około tygodniu otrzymasz wspomnianą część.

 

Z doświadczenia wiem również, iż dostępne na rynku "zamienniki" nie działają tak samo, jak oryginalny rozgałęźnik. Nie wiem, jaka jest jego wewnętrzna konstrukcja, ale na innych słuchawki i mikrofon działały mi wujowo.

Link to post
Share on other sites

Standard we wszelakich HyperX. Rozgałęźnik Ci się spsuł, przechodziłem to już kilka razy.

Zweryfikuj jeszcze, czy na pewno do końca dopinasz wtyki, bo to typowy objaw niepoprawnego kontaktu styków z gniazdem.

 

Napisz do supportu HyperX, najpierw każą Ci odesłać cały zestaw, a po krótkiej wymianie maili na pewno uda Ci się uzyskać jedynie sam rozgałęźnik z dostawą za darmo.

 

Po prostu gdy poproszą o wysłanie całego zestawu, to napisz, że tylko rozgałęźnik jest zepsuty, sprawdzałeś na kilku urządzeniach, np konsoli, telefonie, laptopie i PC, a tylko w przypadku połączenia z PC przez rozgałęźnik występują problemy.

 

Po około tygodniu otrzymasz wspomnianą część.

 

Z doświadczenia wiem również, iż dostępne na rynku "zamienniki" nie działają tak samo, jak oryginalny rozgałęźnik. Nie wiem, jaka jest jego wewnętrzna konstrukcja, ale na innych słuchawki i mikrofon działały mi wujowo.

Posiadam też drugi rozgałęźnik, to nie są moje jedyne Alphy. Na każdej robi sie to samo.

Haha, tragedia ze mną... Kabel był źle podpięty. HAHA...

Taki głupi błąd a tyle czasu i nerwów zmarnowane :D

Echhhh... Wybaczcie mi...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...