Skocz do zawartości

Threadripper 1950X + płyta główna ASRock


Recommended Posts

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz tego procesora, to zapewne wiesz co do czego jest zdolny. Komputera używałem głównie do renderowania oraz streamowania i sprawdzał się w tym rewelacyjne. Zmieniłem sprzęt na Ryzena 9 3950X, więc sprzedaję płytę z procesorem.

Sprzęt kupiony w holenderskim sklepie magekko.nl 30 stycznia 2018 roku. Płyta główna jest już po okresie gwarancji, natomiast procesor ma gwarancję do 30 stycznia 2021 roku.

Na początku procesor pracował z chłodzeniem wodnym Enermax TR4 360 i spokojnie śmigał sobie przy taktowaniu 4 GHz na wszystkich rdzeniach. Później niestety okazało się, że pompa od chłodzenia koroduje od środka, co powoduje zapchanie się samego bloku i chłodnicy. Chłodzenie odesłałem do producenta i odzyskałem pieniądze, jednak ostrzegam przed jego używaniem, ponieważ w sieci jest masa tematów z identycznym problemem w tym modelu chłodzenia. Po wymianie chłodzenia na Noctua U14S TR4-SP3 (które sprzedaję na innej aukcji) procesor działał na taktowaniu 3,7 GHz. Przez cały okres pracy zero problemów z procesorem i płytą. Płyta miała regularnie aktualizowany bios.

Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, to pisz śmiało :)

Cena wywoławcza, to było 1500 zł, w tej chwili jest 1750 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...