Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pad od ps2 do pc a steam link wbudowany w Samsungu

Pad Telewizor Samsung

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysiulos

krzysiulos
  • Amator

• 28 postów

Napisano 09 maj 2020 - 15:46

Mam pytanko bo zamierzam kupić telewizor 32 calowy albo większy do pokoju i czytałem ,że ma takie coś jak Steam Link w sobie - mam kilka gier na steamie i obecnie gram padem do ps2 bo jest dla mnie bardzo wygodny , mam go podłączonego kablem do pc bo niestety mimo ze jest bezprzewodowy to wiadomo ze pod PC nie zadziała bez kabelka wink.gif nie moge znaleźć padów jakie obsługuje steam link - i tutaj nasuwa sie moje pytanie - czy jakbym np. grał na kompie moim padem czy tez klawiaturą i połączył sobie kompa z telewizorem dzięki Wifi 5.0 GHZ do Steam Link to by to wszystko zadziałało ? Czy nie ma opcji,że pad czy też klawiatura jak gram w FM 2020 na kompie(steam) zadziałał w momencie gdy będę chciał przerzucić streamowanie na TV?

• 0

#2 drVanSteiner

drVanSteiner
  • Wlazł kotek na płotek...

• 1232 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 10 maj 2020 - 12:58

Zarówno Steam link box, jak i samsungowa aplikacja obsługują tylko pady Xbox i Steam controller.

Jak Twój pad będzie łączył się z PC z miejsca gdzie masz TV, to możesz tak grać.

• 0

Już nie gram w gry. Nie chce mi się :) Teraz jestem kinomaniakiem 8-)

i chyba kolekcjonerem zegarków :D

#3 krzysiulos

krzysiulos
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 10 maj 2020 - 14:42

Obecnie się łączy bo gram nim w NBA, PES ale bałem się ,że mimo to,że będę miał go podłączonego pod PC to ten Steam Link w TV go nie znajdzie i wtedy nie bede mógł sterować w grach rzuconych przez steam link na TV ;)

• 0

#4 drVanSteiner

drVanSteiner
  • Wlazł kotek na płotek...

• 1232 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 10 maj 2020 - 15:06

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś.

Steam link tego pada nie znajdzie, ale ponieważ streamuje obraz z PC, to padem podłączonym do PC będziesz mógł grać.

• 0

Już nie gram w gry. Nie chce mi się :) Teraz jestem kinomaniakiem 8-)

i chyba kolekcjonerem zegarków :D

#5 krzysiulos

krzysiulos
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 10 maj 2020 - 15:35

aa o to mi chodziło , dzięki :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pad, Telewizor Samsung

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych