Skocz do zawartości

i5 2500k + ASRock P67 Pro 3+ 2x4gb ram corsair vengeance lp + Thermalright Venomous X


Recommended Posts

Cześć!

Na sprzedaż moja stara platforma, którą ostatnio wymieniłem na ryzena 5 :D

 

Ten zestaw służył mi dobrych kilka lat, i myślę, że spokojnie jeszcze do budżetowego zestawu będzie bardzo dobrym wyborem.

Z kartą hd7950 praktycznie w żadnej grze(poza warzone, do którego brakowało ramu :P) mnie nie zawiódł i pozwolił grać w najnowsze tytuły na średnich ustawieniach w fullhd w 40-60klatkach, a myślę, że spokojnie z lepszą kartą graficzną byłoby dużo więcej na wyższych ustawieniach.

 

Tak więc co dokładnie zawiera się w tym zestawie? 

-i5 2500k

Procek chodził u mnie większość czasu jak go miałem na 4.0GHz, pod koniec przez jakieś 3 miesiące pochodził na 4.4GHz

 

-ASRock P67 Pro 3

-2 x 4GB RAM corsair vengeance LP 1600MHz

Pamięci prawie nowe, około 3 miesiące temu zostały wysłane na gwarancje i producent przysłał mi zafoliowane nówki :D

 

-Thermalright Venomous X

-Wentylator Silverstone AP121 do Venomousa

 

Wstępnie chciałbym spróbować sprzedać cały zestaw.
Jeżeli przez dłuższy czas nikt nie będzie chciał wziąć całości, to wtedy pomyślę o sprzedaży na części :D

Tu link do OLX, gdzie znajdziecie więcej zdjęć:

https://www.olx.pl/oferta/i5-2500k-4-4ghz-asrock-p67-pro3-8gb-ram-chlodzenie-thermalright-CID99-IDEHB3G.html

 

Ale cena dla forumowiczów niższa - 650zł + przesyłka!

a tu dodaję jeszcze zdjęcie z kartką z moją nazwą użytkownika i całego zestawu :D

zdj1.jpgzdj2.jpg

 


Nowa cena: 600zł + przesyłka dla forumowiczów :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...