Skocz do zawartości

klawiatura mechaniczna 200-300 zł


Recommended Posts

Witam.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pierwszą klawiaturą mechaniczną. Obecnie mam Natec Genesis RX55 która automatycznie wyłącza podświetlenie po jakimś czasie nieużywania i tą funkcję chciałbym zachować w nowej klawiaturze. Chciałbym także na nowej klawiaturze móc zamontować pudding keycaps od SPC(https://spcgear.com/products/kc104-pudding-dbl-shot-pbt/). Kupiłbym SPC GK 540, ale napisałem do nich maila i odpisali mi że klawiatura nie wyłącza sama podświetlenia. Jaką klawiaturę która spełnia te wymagania w tej cenie wybrać ? Czy w ogóle jest taka ?

Link to post
Share on other sites

Czytałem temat z pierwszego linku wcześniej, ale wolałbym właśnie krajową dystrybucje. Mam rozumieć że do Sharkoona będą pasować te keycapsy ? Zgaduje że tej funkcji autowyłączania nie będzie ? I czy generalnie masz jakąś opinie/informacje nt. tych keycapsów SPC Pudding ?

 

Co do tego RX85 kompletnie niepotrzebne mi to pokrętło i podpórka pod nadgarstki.

Edytowane przez xardas228
Link to post
Share on other sites

"Mam rozumieć że do Sharkoona będą pasować te keycapsy?"

Tak, SGK3 to klawiatura ze standardowym rzędem klawiszy.

 

"Zgaduje że tej funkcji autowyłączania nie będzie?"

Cóż, niespotykany "feature" w klawiaturach mechanicznych.

 

" I czy generalnie masz jakąś opinie/informacje nt. tych keycapsów SPC Pudding?"

Bardzo poprawne odlewy, suponuję, iż wyjeżdżają z tej samej fabryki, co "keycapsy" HyperX - jednoraki font.

Grubość 1.3-1.4mm jest niewielką wartością, nie jestem w stanie przybliżyć jakości wykonania "stemów" - budżetowe zestawy, mają nieodłączną skazę, tuleje nie są jednakowe i mogą się kolebać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...