Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Synchronizacja ledów w obudowie - ICUE + Dragon Center

led modding icue dragoncenter corsair msi oświetlenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greelo

Greelo
  • Amator

• 57 postów
  • Miejscowość:Sieradz

Napisano 07 maj 2020 - 12:09

Witam wszystkich, posiadam obecnie obudowę corsair icue 220t rgb airflow, do tego ram corsair vengeance rgb pro i MSI Gaming Z 2070 super. MSI reklamuje ze da się synchronizować ich sprzęt z oprogramowaniem ICUE od Corsaira. Zależy mi na jednolitym oświetleniu w obudowie. Niestety nie znalazłem nigdzie konkretnej informacji na temat jak to zrobić w jakimkolwiek programie. Czy ktoś z was próbował już coś takiego? Proszę o pomoc 

• 0

#2 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1793 postów

Napisano 07 maj 2020 - 16:56

https://forum.corsai...173880&t=173880

Jak wszystko dobrze podłączysz do płyty głównej to musi działać.

Użytkownik chrisplbw edytował ten post 07 maj 2020 - 16:57

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Fortis 3 (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Kryonaut, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Armis AR7X TG RGB,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#3 Greelo

Greelo
  • Autor tematu
  • Amator

• 57 postów
  • Miejscowość:Sieradz

Napisano 07 maj 2020 - 21:16

Niestety to nie kwestia podłączenia wszystkiego tylko ustawień programowych, do których nie mogę dojść samodzielnie

• 0

#4 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1793 postów

Napisano 09 maj 2020 - 20:36

MSI reklamuje ze da się synchronizować ich sprzęt z oprogramowaniem ICUE od Corsaira.

Pokaż gdzie MSI jasno deklaruje współpracę MysticLight z tą obudową Corsair? na stronie Gaming Z 2070 super nie ma ani słowa.

Niestety to nie kwestia podłączenia wszystkiego tylko ustawień programowych

To łaskawie pochwal się jaką masz płytę główną, bo cytując MSI (strona MysticLight):

"Podłącz wszystkie urządzenia firmy Cosair do odpowiednich złączy lub slotów na płycie głównej (tzn. moduły pamięć DRAM do gniazda DIMM, wentylator na coolerze do złącza JCORSAIR lub do gniazd USB), a następnie możesz sterować nimi za pomocą aplikacji Mystic Light.
Należy pamiętać, że pomiędzy oprogramowaniem Mystic Light a innymi aplikacjami do sterowania oświetleniem mogą występować konflikty. Upewnij się, że programy te zostały wyłączone lub odinstalowane.

Także jak napisano: oprócz softu przyczyną może być kwestia braku podłączenia przez JCORSAIR.

No i na koniec: https://pl.msi.com/L...ing-pc/download

Podobne różnice występują z ICue i Corsair Link oraz ich kontrolerach (co zalinkowałem wyżej).

Oczywiście są w necie podpowiedzi, ale myślę że sobie poradzisz z szukaniem i ew. kombinacjami sprzętu i softu.

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Fortis 3 (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Kryonaut, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Armis AR7X TG RGB,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: led, modding, icue, dragoncenter, corsair, msi, oświetlenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych