Skocz do zawartości

Synchronizacja ledów w obudowie - ICUE + Dragon Center


Recommended Posts

Witam wszystkich, posiadam obecnie obudowę corsair icue 220t rgb airflow, do tego ram corsair vengeance rgb pro i MSI Gaming Z 2070 super. MSI reklamuje ze da się synchronizować ich sprzęt z oprogramowaniem ICUE od Corsaira. Zależy mi na jednolitym oświetleniu w obudowie. Niestety nie znalazłem nigdzie konkretnej informacji na temat jak to zrobić w jakimkolwiek programie. Czy ktoś z was próbował już coś takiego? Proszę o pomoc 

Link to post
Share on other sites

MSI reklamuje ze da się synchronizować ich sprzęt z oprogramowaniem ICUE od Corsaira.

 

Pokaż gdzie MSI jasno deklaruje współpracę MysticLight z tą obudową Corsair? na stronie Gaming Z 2070 super nie ma ani słowa.

 

Niestety to nie kwestia podłączenia wszystkiego tylko ustawień programowych

 

To łaskawie pochwal się jaką masz płytę główną, bo cytując MSI (strona MysticLight):

 

"Podłącz wszystkie urządzenia firmy Cosair do odpowiednich złączy lub slotów na płycie głównej (tzn. moduły pamięć DRAM do gniazda DIMM, wentylator na coolerze do złącza JCORSAIR lub do gniazd USB), a następnie możesz sterować nimi za pomocą aplikacji Mystic Light.

Należy pamiętać, że pomiędzy oprogramowaniem Mystic Light a innymi aplikacjami do sterowania oświetleniem mogą występować konflikty. Upewnij się, że programy te zostały wyłączone lub odinstalowane.

 

Także jak napisano: oprócz softu przyczyną może być kwestia braku podłączenia przez JCORSAIR.

 

No i na koniec: https://pl.msi.com/Landing/mystic-light-rgb-gaming-pc/download

Podobne różnice występują z ICue i Corsair Link oraz ich kontrolerach (co zalinkowałem wyżej).

 

Oczywiście są w necie podpowiedzi, ale myślę że sobie poradzisz z szukaniem i ew. kombinacjami sprzętu i softu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Pokaż gdzie MSI jasno deklaruje współpracę MysticLight z tą obudową Corsair? na stronie Gaming Z 2070 super nie ma ani słowa.

 

Za to moja płyta MSI B450 Tomahawk Max elegancko synchronizowała podkładkę Steelseries QCK Prism na czerwono, przez co miałem zagwozdke, czemu ta nie świeci na biało po ustawieniu w PrismSYNC xD

 

Z tego co czytałem po różnych forach, czasami płyty MSI/program MysticLight potrafi załapać inne urządzenia innych firm

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...