Skocz do zawartości

Gry na słabego laptopa


Recommended Posts

dzień dobry poszukuje gier na mojego słabego laptopa za jakieś pół roku wymieniam go na maszyne do gier ale musze sie  zadowolić tym czym mam

 

 

Specyfikacja Laptopa

procesor i3 6006u 2ghz

4gb ramu

w procesorze zawarta jest integra hd 520

 

Link to post
Share on other sites

Karta ma mało potoków renderujacych i tylko to w sumie czyni ją słaba .

 

Z gier wyścigów polecam :

 

Toca race driver 2

Nfs underground 2 I wszystkie przed może która się spodoba

Motorm4x - fajny Offroad

 

Test drive unlimited 2

 

Gangsterskie:

Mafia

Mafia 2 - niższą rozdzialka I pójdzie

Gta SA

 

Strzelanki :

Klasyk quake 3

Możesz spróbować stalker pierwszą część

 

Generalnie wszystkie gry które mają w minimalnych kartę pokroju Nvidia 8600 powinny działać

 

Edytowane przez JohnyRambo
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja na swoim lapku z podobną integrą - HD5500 i prockiem i5 5200u +8 gb ram grałem w:

-Heroes V, tam mało ramu zżera, jest mod "Heroes 5.5", który daje połaczenie nowszych części heresów

- Fortnite

- Rainbow Six Siege (czasem podczas eksplozji z bliska są spadki do 15 fps, średnio 25-40) 

- Warface

- Battlefield 2 / PR/ Bad company 2

- GTA SA / III 

- ETS 2 

Ja kiedyś korzystałem ze stronki GameDebate aby sprawdzić, rzeczywista wydajność, ale polecam wpisać na Yt integra + procek i jakaś gra, ile realnie byś miał klatek i czy warto pobierać.

Link to post
Share on other sites

Dołóż kostke 4 gb  ram za śmieszne 60złz wysyłką  to nawet i w GTAV pograsz i to nawet na średnich detalach  może.

Poza tym CS GO ( na steamie jest za free)

Diablo III

Battlefield 3

 

a ze starych gier

 

Heroed 3 HOTA oraz Heroes 2 Succession Wars ( Heroes 2 zrobiony na silniku heroesa 3)


Ze strategii doddam Comand Conquer 3, no chyba, że lubisz komiksową grafike klimaty Red Alert 3

Do obu można zinstalować mody. Do CC3 jest mod CC1, a do RA3 jest mod Red alert 1 czyli w obu przypadkach klasyka w nowej oprawie.

 

Do Gta V jest mod Vice City więc znowu klasyka. Do gta 4 jest też mod San Andreas.

 

Poza tym ze strategii Starcraft II

 

Jak by na średnich brakowało FPS w GTA to najprościej w tweaku wyłączyć cienie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...