Skocz do zawartości

brainwavz prostock sheepskin athm50x earpads + Audio-Technica ATH-MSR7BK


Recommended Posts

Dzień dobry 

 

Czy ktoś próbował już nowych skórzanych padów od brainwavz dedykowanych dla serii Audio-Technica ATH-M 31.50$, z MSR7?

 

Ja próbowałem tylko z zwykłymi na razie "OVAL SHEEPSKIN LEATHER" i tam jest tragedia jeśli o dźwięk chodzi, słuchać się tego nie da. Nie chcę mi się wierzyć że dla kogoś może być to akceptowalny dźwięk, względem oryginalnych padów, a i takie recenzję czytałem. Ucho za daleko od drivera, pogłos się tworzy i dźwięk jest zniekształcony, co już samo z siebie je dyskwalifikuje.

 

Więc wolałbym aby ktoś się wypowiedział, zanim utopię kasę niepotrzebnie. 

 

pozdrawiam 

kokosnh

EDIT 09.05.2020 : No i poszło mimo 30% zniżki w całym sklepie, wpadł jeszcze kod na 10%, zobaczymy jak przyjdą i się osłucham 

 

brainwavez.png

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nadal nie otrzymałem zamówienia, dowiedziałem się że mają problem z dostarczeniem tego do Europy i że zamierzają przesłać do amazon.uk i dopiero rozsyłać do klientów. Tak mi przynajmniej odpowiedzieli...

Link to post
Share on other sites

@@flapjack827, więc przed chwilą przyszły...

Pierwsze wrażenie są złe, ale muszę się osłuchać chwilę. 

Wrzucam zdjęcia: 

 

 

20200708-153221.jpg

 

20200708-153227.jpg

 

20200708-153243.jpg

 

EDIT: No więc nie słuchałem ich jakoś długo pod AUNE S6 PRO, może kilka minut i dałem sobie spokój...

 

Pierwsze może fizycznie: 

Na same słuchawki pasują. 

Niestety bardzo mały otwór i mało wygodne przez to, trudno założyć aby nie wadziły o uszy... 

 

No i dźwięk... 

Bas i średnica bardzo wyciszone, przez co przy zwiększeniu głośności aby coś słyszeć, góra aż boli. 

Straciły szczegółowość kompletnie, dźwięki bardzo zmieszane, zwłaszcza średnica (bo basu nie słychać).

 

No tyle bym powiedział. 

lepsze od OVAL SHEEPSKIN LEATHER, ale tez się słuchać nie da, i mało wygodne... 

chyba wydam te 70zł na przesyłkę do UK i im to zwrócę, bo na serio nie widzę tego nijak, zabiły kompletnie MSR7. 
Ogólnie odradzam... 
 

Link to post
Share on other sites

Sprzedaj je po prostu. Nausznice nie zawsze muszą dobrze współgrać ze słuchawkami, wszystko zależy jak w tandemie to współgra. Ja zawsze testowałem słuchawki na kilku parach nausznic np. welur, eko-skóra, skóra, hybryda, a teraz do mnie lecą perforowane.

 

Te nausznice o których piszesz mogę być ciekawe do mocno basowych słuchawek, aby je utemperować, ale do MSR7 może być rzeczywiście różnie. Miałem te nausznice i też się ich dość szybko pozbyłem, bo wolałem standardowe z eko-skóry od Brainwavz, lepsza izolacja i lepiej przylegają do głowy.

 

Kiedyś kupiłem czerwone nausznice do Takstarów Pro80, spoko to wyglądało, ale te pady były wyższe niż standardowe i twardsze, studnia się robiła dosłownie i pogłosy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...