Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam ostatnio problem z telefonem samsung j3 bo często mi się wyłącza np. kiedy jest 20+ procent, a nawet 50%, 30 %, powyżej 60 jeszcze mi się nie wyłączył. Czy może to być wina ładowarki czy bateria już siada albo cos innego? Kiedy jeszcze raz go włączam za każdym razem bateria spada do zera.

Edytowane przez Arvantir
Link to post
Share on other sites

Wygląda na zużytą baterię. Stara bateria nie trzyma już napięć przy obciążeniu, dlatego przy niższym procencie naładowania następuje gwałtowny spadek napięcia przy jakimś obciążeniu i tel. się wyłącza.

 

Naładuj tel. do pełna, odpal AnTuTu benchmark. Podczas testu telefon będzie mocno obciążony i się wyłączy, bo napięcie baterii spadnie. Na dobrej baterii się nie wyłączy.

Link to post
Share on other sites

Zdejmij tylną klapkę telefonu i sprawdź czy bateria nie jest wypukła. Podejrzewam, że pewnie jest. W takim przypadku bateria koniecznie do wymiany.

Trochę jest wypukła, mogę zamienić na starą baterię samsung galaxy grand prime? Ma taką samą pojemność.

Link to post
Share on other sites

A tą wypukłą oddaj do utylizacji i nie próbuj ładować bo może wybuchnąć. 


Możesz ją podmienić, to nawet chyba ten sam typ. A tutaj możesz kupić nową :) https://swiatbaterii.pl/baterie-do-telefonow-samsung/34399-bateria-green-cell-sm-g531f-do-telefonu-samsung-galaxy-grand-prime-galaxy-j3-j5.html

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

A tą wypukłą oddaj do utylizacji i nie próbuj ładować bo może wybuchnąć. 

Możesz ją podmienić, to nawet chyba ten sam typ. A tutaj możesz kupić nową :) https://swiatbaterii.pl/baterie-do-telefonow-samsung/34399-bateria-green-cell-sm-g531f-do-telefonu-samsung-galaxy-grand-prime-galaxy-j3-j5.html

Trochę mniejsza, w moim ma 2600 mAh a tu ma 2400, chociaż nie wiem czy m się opłaca kupować nową baterie bo trochę stary już ten samsung  i powoli miejsca brakuje

 

 

Edytowane przez Arvantir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...