Skocz do zawartości

który telewizor wybrać?


Recommended Posts

Witam. Mam problem z wyborem telewizora. Ktoś mogl by mi powiedzieć ktory z nich bylby lepszy :

telewizor 55 cali z androidem czy np. marki sharpa serii bl czy philipsa serii 7 do 3000 zł?

Dobry wieczór!

 

W tej pólce cenowej polecam Sharpa 55 cali BL2 z systemem android tv, chodzi sprawnie, szybko się konfiguruje, nowa seria na plus. Łatwy w obsłudze, w tej cenie naprawdę warto wziąć pod uwagę to urządzenie. Jestem użytkownikiem tego telewizorka od 2 miesięcy i jak na tą półkę cenową wykonanie i działanie telewizora jest takie jak trzeba, pod konsolą śmiga również bez zarzutu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór!

 

W tej pólce cenowej polecam Sharpa 55 cali BL2 z systemem android tv, chodzi sprawnie, szybko się konfiguruje, nowa seria na plus. Łatwy w obsłudze, w tej cenie naprawdę warto wziąć pod uwagę to urządzenie. Jestem użytkownikiem tego telewizorka od 2 miesięcy i jak na tą półkę cenową wykonanie i działanie telewizora jest takie jak trzeba, pod konsolą śmiga również bez zarzutu :)

Podłączam się pod odpowiedzi, w tej półce cenowej seria Sharpa z androidem godna polecenia. Mam 40 cali w tej serii oraz 55 - obydwa działają bez zarzutu. Podpinałem również pod konsolę i różnego rodzaju dekodery :P duzo złączy tez na plus

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam problem z wyborem telewizora. Ktoś mogl by mi powiedzieć ktory z nich bylby lepszy :

telewizor 55 cali z androidem czy np. marki sharpa serii bl czy philipsa serii 7 do 3000 zł?

Witaj,

 

Polecam Ci poniższy model:

https://tiny.pl/77854

 

Telewizor ze 120Hz matrycą, bardzo przyjazdy smart TV z intuicyjnym pilotem magic (posiada wbudowany żyroskop, gdzie za pomocą kursora szybko i wygodnie możesz operować telewizorem, a także innymi urządzeniami podpiętymi pod tv - nawet innych marek). Dodatkowo szerokie kąty widzenia, naturalne kolory i świetnie nada się pod konsolę (input lag na poziomie 14 ms) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...