Skocz do zawartości

Temperatura karty: Asus Dual Evo OC RTX 2060S rev 2.0


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie, chodzi o temperaturę mojej karty graficznej, w spoczynku temperatura jest około 38st lecz gdy jest pod obciążeniem dobija maksymalnie 76st, gdy włączę V Sync i licznik FPS zablokowany jest na 75FPS (Monitor mam 75hz) temperatura wynosi 68st czyli wszystko wygląda okej lecz martwi mnie troszkę gdy mam wyłączona synchronizację pionową ta temperatura 76st. Jest się czym przejmować? Temperatura Ryzena 5 3600 z Fortisem 3 HE nie przekracza 60st, wszystko jest zamknięte w obudowie od SilentiumPC Armis AR6X TG RGB czyli szkło z przodu i z boku, wentylatorów w obudowie mam 6 zamontowanych, 3x przód 120mm 1x tył 120mm i 2x top 120mm. Czy taka temperatura wróży że z kartą jest coś nie tak czy po prostu olać ten temat i nie przejmować się wogole?

Oglądając testy na YouTube na testbench karta miała około 66st pod obciążeniem i to mnie przekonało żeby ją wybrać ale nie spodziewałem się że w obudowie będzie aż o 10st więcej pod obciążeniem.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Miskovsky
Link to post
Share on other sites
Temperatury jak dla mnie są w normie. Testami na YT się nie kieruj bo np testujący mają inną obudowę i już są inne wyniki, mogą też mieć troszkę inny model grafy niż masz.
Okej :) to dziękuję za odpowiedź :) Trochę zielony jestem w tym temacie i przestraszyło mnie 76st na nowej karcie gdzie mój wysłużony GTX 750 TI miał 66st gdy robiłem mu furmarka a od nowości odkąd go miałem czyli jakieś 5 lat nie wymieniana była tam pasta ani termopady :D

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

750Ti to karta bardzo mało wymagająca pod względem chłodzenia. Mój egzemplarz, z tego co pamiętam, nie wymagał nawet dodatkowego zasilania, więc innymi słowy nie miał prawa osiągać dużych temperatur.

Link to post
Share on other sites
750Ti to karta bardzo mało wymagająca pod względem chłodzenia. Mój egzemplarz, z tego co pamiętam, nie wymagał nawet dodatkowego zasilania, więc innymi słowy nie miał prawa osiągać dużych temperatur.
No mój też nie miał wtyczki, po prostu do PCI-E i śmigał :)

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...