Skocz do zawartości

Recommended Posts

siemka chciałbym kupić klawiaturę mechaniczną do kwoty 350zł


 


Niestety wybór jest na tyle duży że nie jestem pewien jaką wziąć,


 


Wymagania:


 


-przełączniki najlepiej liniowe (np kailh red / cherry mx red)


-otwarta konstrukcja


-pełno wymiarowa (100%, z number padem)


-podpórka pod nadgarstek


-nie musi mieć softu ani rgb


-kolor najlepiej czarny ewentualnie grafitowy lub szary/srebrny


-cena 350zł, mogę poczekać na promocje


 


Zastanawiam się nad:


spc gear gk550


patriot viper v730


Edytowane przez Shinoroth
Link to post
Share on other sites

W kategorii budżetowej - SGK3.

Opisana na końcu tego wątku: https://bit.ly/2SbUBHV

 

"- z aluminium / metalem na froncie"

"Float-design" połączony z aluminium w klawiaturach niskiej klasy, to wyjątkowo złudne połączenie.

Nie zapewnia trwałości i wytrzymałości - niektóre konstrukcje, jak GK550 uginają się pod paluchem, zaliczenie aluminium do plusów tych konstrukcji, jest przeświadczeniem o niewiedzy - niemalże każda klawiatura mechaniczna ma płytę montażową wykonaną z metalu, to właśnie na niej osadzone są przełączniki.

Link to post
Share on other sites

dlaczego nie chce sharkoona? Nie ma podpórki która jest dla mnie ważnym elementem ://, co do spc wiem że jest oprogramowanie, na początku nie było. Mam mikrofon od spc a dokładniej sm900 i spisuje się dobrze, kupiony po premierze za 320zł teraz kosztuje 500zł :P

 

Zastanawiam się jeszcze nad przełącznikami - czerwone czy brązowe, dużo gram ale i dużo pisze 

 

Co do podpórki od gk550, ponoć jest krótka ale to nie problem, nie mam zbyt dużych dłoni


ewentualnie jeszcze zastanowię się nad sharkoonem ale jak mówię od zawsze miałem podpórkę i boję się że podczas dłuższych sesji będą nadgarstki boleć


przejżałem jeszcze raz sgk3 i następnie odpąłem podpórke od swjej klawy i faktycznie dużej różnicy nie ma. tak więc chyba zdecywduje się na sharkoona

Edytowane przez Shinoroth
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...