Skocz do zawartości

Comodo - jak wyłączyć codzienny pełny skan


Recommended Posts

Usiłuje wyłączyć

Sprawdź, czy w harmonogramie zadań nie widać tego programu.

W pole wyszukiwarki na pasku zadań wpisz "Harmonogram"->klik na "Harmonogram zadań"->klik z lewej na "Biblioteka harmonogramu zadań". Jak znajdziesz zadania odpowiedzialne za skany, PPM i usuń.

 

/E

Btw, czy udało się rozwiązać ten problem: http://forum.benchmark.pl/topic/291846-inacessible-boot-device-parali%C5%BC-pracy-pomocy/? Dobrze mi się czytało temat, ale ciekawam zakończenia ;)

Edytowane przez naekana
Link to post
Share on other sites

Obszedłem problem z drugiej strony, deszyfrując certyfikaty windowsa i backupując dane oraz na wszelki wypadek certyfikat, który udało się wydłubać ;) Ogólnie gruby temat.

Potem dla treningu próbowalismy jeszcze podnieść tę instalację  ale coś nie szło i stwierdziłem, że troszke nie mam na to czasu i poleciał format.

 

Sam zawsze powtarzam, że są ludzie robiący backupy i Ci co będą je robić. Sam robiłem backupy a raz mi się zapomniało... Teraz robię podwójny backup zawsze.

 

Co do comodo, nie ma nic takiego w harmonogramie. W konfiguracji Comodo są do wyboru 3 tryby,

comodo internet security - aktywny jest

comodo proactive security

comodo firewall security

 

Żadnych opcji o zaplanowanych okresowych skanach nigdzie nie ma. Żadnych ustawień tyck konfiguracji głebszych też nie ma

Edytowane przez JoJoPieniaczopulos
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jak widzisz, mam odznaczone wszystko i nie przeprowadza mi skanu, dopóki sam tego nie zrobię.

Nie wiem dlaczego u Ciebie ma to nie działać :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...