Skocz do zawartości

Zmiana z karty zintegrowanej na dedykowaną


Recommended Posts

Siema

tak jak w temacie mój problem polega na tym, że w moim laptopie ( Dell inspiration 3537) znajduje się procesor intel z kartą zintegrowaną, która wpiernicza się przed Radeona 8600, tym samym strasznie zmniejszając wydajność systemu. W BIOSie nie mogłem znaleźć dobrej opcji, menedżer urządzeń nie pomógł, a w ustawieniach sterowników radeona nic nie mogłem znaleźć.

 

Intel Core i5-4200U (1.6 GHz, 2.6 GHZ Turbo, 3 MB Cache)

4 RAM DDR3 (1600 MHz)

Karta graficzna Radeon 8600M Series

Link to post
Share on other sites

Sprzedaj go i kup coś szybszego jeżeli cebula w tobie silna jak mniemam to lapek z  ryzen 3 używany najtaniej co nieco pograsz a nie masz ryzyka że grafa padnie.  

Widzisz sprawa wygląda tak, że do grania mam zajebistego kompa, a ten lapek miał mi służyć do przeglądania netu, oglądania filmów itd. A zintegrowana grafika mi wszystko psuje.

Link to post
Share on other sites

Widzisz sprawa wygląda tak, że do grania mam zajebistego kompa, a ten lapek miał mi służyć do przeglądania netu, oglądania filmów itd. A zintegrowana grafika mi wszystko psuje.

Bo do tego nie potrzebujesz dedykowanej... Z tym radzi sobie i mój starszy Intel HD 4000.

 

Ty nie potrzebujesz kombinować z grafiką, a dołożyć RAM bądź SSD jak tam jeszcze nie zawitał.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Bo do tego nie potrzebujesz dedykowanej... Z tym radzi sobie i mój starszy Intel HD 4000.

 

Ty nie potrzebujesz kombinować z grafiką, a dołożyć RAM bądź SSD jak tam jeszcze nie zawitał.

Rozumiem ale jednak mimo tego że teorytycznie powinno tak być, tak nie jest. Komputer strasznie się tnie, a na monitorze systemu wyświetla się 100% zużycia grafiki od intela, a zero radeona.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...