Skocz do zawartości

Bardzo wolne ładownie się tekstur w grach


Recommended Posts

Cześć

Mam problem, otóż od zawsze mam problem z ładowaniem się tekstur. Wiem, że to bardzo ogólne pojęcie, ale są one jakby z "plasteliny". Takie coś dzieje się w grach z dużymi mapami, np call of duty warzone lub gta 5 (dokładniej fivem). W warzone jest to bardzo nasilone, trwa to kilka sekund i potem wszystko jest okej, ale jednak to niezwykle irytujące. Podejrzewam mój dysk, gdyż karta graficzna, płyta i procesor były nie dawno wymieniane, a dysk ma sporo błędów

 

Oto mój sprzęt:

 

I7 3770

Rx 580 strix 8gb

Ram 2x8 1600mgz g.skill

Acer h61h2 am3

Psu b8 Be quiet 450w

Dysk ssd adata 240gb

Dysk seagate barrucada st1000dm003 1tb (posiadam go około 4-5 lat, i żyje już w 3 komputerze)

 

Tutaj daję filmik z tymi teksturami:

 

 

W cod'a gram na najwyższych możliwych ustawieniach w full hd, wyłapuje około 80 fps, czasami zdarzają się też ścinki które bardzo denerwują, szczególnie gdy pojawiają się w kluczowych momentach gry. Co ciekawe cod jest zainstalowany na ssd, a co do jego wydajności też mam wątpliwości. Ścinki na pulpicie, podczas odpalania programów, ładowanie systemu trwa nawet 1,5 minuty w ekstremalnych wypadkach.

Edytowane przez Neoprene
Link to post
Share on other sites

Spróbuję jeszcze z ciekawości zainstalować cod'a na hdd, i zobaczyć czy będzie jakaś różnica.


Bardzo dziwna sprawa.
Po zainstalowaniu coda na hdd, który ma błędy, gra chodzi zdecydowanie lepiej, brak ścinek, tekstury się dobrze ładują, nie ma problemów.
Link to post
Share on other sites

Seria SU w przypadku ADATY nie jest zbyt mocna jak zauważyłam z innych wątków z problemami i sprawia kłopoty. Nie mówiąc o tym, że lubią nagle paść.

Edytowane przez BlackCoffe
Link to post
Share on other sites

Jego to by się przydało zmienić ze względu na te błędy przy C5 i C6, które będą się zwiększać. Te ADATA SU na innym forum gdzie jestem właśnie powodowały awarie, często sobie nagle padały, lepiej uważać na niego.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...