Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe czy soundbar


Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem niedawno TV Samsung UE50RU7172UXXH do sypialni. Chciałbym w miarę tanim kosztem poprawić jego dźwięk. Ponieważ jest to sypialnia nie zależy mi na mocnym basie (wieczorem kiedy TV jest używany w pokojach obok śpią dzieci), do tego TV wisi pomiędzy szafą a drzwiami i nie mogę rozstawić żadnych kolumn, monitorów, itp. 

Doszedłem do wniosku, że jakiś soundbar (bez subwoofera) wiszący na ścianie pod TV poprawiłby dźwięk płynący z TV. Alternatywa to jakieś słuchawki bluetooth,

Nie piszcie mi proszę o wyższości kolumn czy systemu kina domowego nad sounbarem, ja to wiem, ale wyższej klasy audio chcę kiedyś kupić do głównego TV w salonie, a na razie chcę się skoncentrować nad poprawą dźwięku w sypialni. Najlepiej w budżecie do 500 zł, jak nie to będę zbierał żeby odłożyć więcej : ( Sprzęt może być używany, byleby działał poprawnie.

Boję się parowania przez bluetooth, jedyny sounbar jaki testowałem miał spore problemy ze sparowaniem z tym TV, a potem pomimo że powinien uruchamiać się razem z TV, nie chciał jakoś (ustawianie odpowiedniej funkcji zgodnie z instrukcją), trzeba było odpalić go z osobnego pilota, dopiero wtedy regulacja dźwięku z pilota od TV przejmowała kontrolę nad sounbarem.

Mam przy kompie Olympus Filo K10 + głośniki Edifier C3 i słuchawki ISK HD999, Somic V2, ale to przewodowe, a zależy mi na bezprzewodowości. Czy w podanej kwocie można coś zbliżonego dźwiękiem uzyskać do tego TV?\Myślałem o soundbarze JBL BAR Studio jakimś używanym, co do słuchawek nie wiem, z bezprzewodowymi nie miałem do czynienia, ale może jakieś doradzicie?

Ewentualnie jakiś transmiter bluetooth do TV koło łóżka postawić i słuchawki przewodowe do niego wpinać, jest takie coś? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...