Skocz do zawartości

Gtx 1650 super jaki model


Recommended Posts

Proszę o pomoc jaki model tej karty byłby najlepszy. Znalazłem w dobrej cenie firmy PNY. Tyle ,że taktowanie w trybie boost jest 1725Hz, gdzie np.droższa Palit ma 1770Hz, a Asus Róg Strix 1815Hz. Czy 90 hz różnicy ma rzeczywisty wpływ na ilość klatek w grach ? I czy warto dopłacać 150zł dla większego taktowania? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

PNY raczej są głośnymi kartami, mi by to osobiście mocno przeszkadzało  :P.

90hz to raczej nie wielka różnica, zależnie od innych podzespołow parę fps +/-

Skupił bym się raczej na dobrym chłodzeniu tej kary.

Miałem Windforca od gigabyte przy 1660 - tragedia, wyła strasznie, temp około 82 stopni przy obciążeniu ( podobno to normalka).

Teraz zaufałem MSI, dopłaciłem troszkę więcej - nie żałuję.

Więc i tobię radzę MSI GTX 1650 SUPER GAMING 

Edytowane przez ferek11
Link to post
Share on other sites

A co sądzicie jeszcze o gtx 1070 msi versus 8 GB za 1050zł Nowa.? ( wymiana serwisowa). Specyfikację mojego komputera mogę podać póżniej, bo jestem w pracy.

A co sądzicie jeszcze o gtx 1070 msi versus 8 GB za 1050zł Nowa.? ( wymiana serwisowa). Specyfikację mojego komputera mogę podać póżniej, bo jestem w pracy.

Max co chciałbym wydać to 1000 zł za kartę.  Nie chcę na razie zmieniać resztę sprzętu więc potrzebuje kartę ,którą ten sprzęt nie będzie ograniczał.

Dla taktowania nie warto ale dla kultury pracy (ciszy) sam podejmij decyzję? Bez konkretów (cena, link do karty) ciężko cokolwiek doradzać.

Ponadto jaki masz procesor, jaki zasilacz i ile chcesz/możesz wydać.

Podałem specyfikację mojego komputera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...