Skocz do zawartości

WQHD;min 27cali;min 75Hz; IPS;Display port;Vesa;Freesync; max 1500zł


Recommended Posts

Witam

 

od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem monitora o parametrach wymienionych zarówno w tytule tematu jak i poniżej.

 

- WQHD

- Min. 27 cali

- Min. 75Hz

- IPS

- Display port

- Vesa (obojętne o jakich wymiarach)

- Freesync

 

Kwota jest mocno ograniczona dlatego dlatego szukam pomocy na forum. Nie grywam w żadne csy i inne strzelanki, a już na pewno nie zależy mi na każdej milisekundzie żeby palnąć komuś headshota. Jako, że mam już jeden monitor TN wybór tym razem musi się kierować na IPS. Będę korzystał z obu jednocześnie. Zależy mi głównie na matrycy żeby była w miarę dobra. Jakość wykonania stopki itd. nie ma dla mnie znaczenia bo monitor i tak będzie wisiał. Jeszcze jedna kwestia - nie chce żebyście szukali mi monitora i podawali propozycje na zasadzie "a sprawdzałeś ten?". Przegrzebałem internety i wszelkie sklepy i mniej więcej wiem jak ograniczony mam wybór. Po co w takim razie piszę...Każdy z monitorów potrafi mieć dziesiątki opinii diametralnie się różniących. Prosiłbym aby odezwały się osoby które posiadają/ miały styczność z monitorem o podobnych parametrach i są w stanie naprawdę szczerze go polecić. Jestem również świadomy że ten sam model może działać "inaczej" w zależności od konkretnej sztuki. Mimo wszystko wydaje mi się że w ten sposób będzie mi najłatwiej wybrać.

 

Proszę o pomoc. 

Jeszcze jedna dość istotna informacja - karta graficzna: Radeon RX 5700 XT nitro+ 

 

Z góry wielkie dzięki. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No to mam dla Ciebie jednego kandydata:

 

https://www.morele.net/monitor-aoc-q3279vwfd8-4671262/

 

Do tego taki adapter:

 

https://www.amazon.co.uk/Adapter-U2879VF-I2379VHE-Q3279VWF-Monitors/dp/B074JSJSF3

 

Mam w pracy wersję VA tego samego monitora (a nawet dwie) i jest rewelacja. Widziałem również bodajże 24" IPS od Aoc i kolory były świetne.

 

Sam mam w domu innego AOC (AG322QCX) I też jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...