Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Multimedią 60Mb i Arris TG862

internet przerywa mulitmedia router arris tg862

Najlepsza odpowiedź zoltan2, 19 kwiecień 2020 - 15:58

Ja osobiście mam asusa ale budżet X2. U rodziców (74m²) pracuje tenda ac6, ty weź tenda AC 10. Będziesz zadowolony. Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziomek7

ziomek7
  • Amator

• 47 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 14:33

Witam, mam od niedawna internet 60Mb z Multimedii, dostałem od nich również w modem z wifi - Arris TG862S. Gdy używam neta w pokoju gdzie stoi router jest ok.

Gdy przemieszczę się do innego pokoju prędkość jest niestabilne, zwalnia tak, że nie idzie z niego korzystać.

Co polecacie,  kupić jakiś wzmacniacz wifi, czy zrezygnować z usługi wifi i zakup własnego routera?

Chciałbym rozwiązać to jak najniższym kosztem :)

PS mam w domu nieużywany router D-Link DWR-921 od T-Mobile, może dałoby radę z niego spożytkować coś? I z tego co wiem to dostawca nie ma możliwość ustawienia Arrisa w tryb Bridge, chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Użytkownik ziomek7 edytował ten post 19 kwiecień 2020 - 14:39

• 0

#2 zoltan2

zoltan2
  • Entuzjasta

• 506 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:46

Podłączasz kablem ethernet do swojego i korzystasz. Nie musi być w trybie bridge. Swoją drogą ten twój to też słabiutki. Gdybyś chciał zainwestować w nowy i przyzwoity to koszt koło 150, najmniej Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 ziomek7

ziomek7
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:54

To w takim razie jakiś router byłby godny zastąpić ten który mam?

Mam budżet do 150 zł, a router musiałby pokryć mieszkanie 70metrów^2.

Myślisz że np. Xiaomi Mi Router 4A (https://www.morele.n...ter-4a-5938879/) da radę?

• 0

#4 zoltan2

zoltan2
  • Entuzjasta

• 506 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:58   Najlepsza odpowiedź

Ja osobiście mam asusa ale budżet X2. U rodziców (74m²) pracuje tenda ac6, ty weź tenda AC 10. Będziesz zadowolony. Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, przerywa, mulitmedia, router, arris tg862

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych