Skocz do zawartości

Telefon za 2000-2500 glownie do robienia zdjec


Recommended Posts

Witam,

Poszukuje nowego telefonu w przedziale cenowym 2000 - 2500. Głównym atutem muszą być dobre zdjęcia, zarówno z aparatu tylnego jak i przedniego.

Zastanawiałem się nad One Plus 7T (nie pro) lub Huawei P30 (nie pro).

W przypadku One Plus 7T spotkałem się z komentarzami mówiącymi o problemie ze zdjęciami szczególnie w zoomie a drugim problemem jest brak wejścia słuchawkowego, jest to o tyle znaczące że osoba która będzie używać tego telefonu lubi robić zdjęcia używając selfie sticka ktr jest podłączany jackiem (Jeżeli ktoś wie czy podłączenie takiego sticka przez przejściówkę UBS-C->Jack będzie działać normalnie to proszę aby dal znać). Dużym plusem jest szybkie lądowanie, szybkie działanie i "nowy" android + potencjalne aktualizacje.

W przypadku P30 zaś znalazłem opinie o występujących czasem "zwieszkach" i ogólnie powolnym działaniu. Plusem który często pojawia się w opiniach jest za to dobra jakość zdjęć.

Jeżeli macie jakieś inne propozycje lub opinie na temat wyżej wymienionych telefonów to chętnie je przeczytam.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hm a może Samsung Galaxy s10e? Wszystko ma topowe tylko cienko z baterią. Albo honor 20 pro czy Huawei mate 20 pro. Z tego co się orientuję to chyba nie ma takich przejsciowek ale jest selfie stick na bluetooth

 

S10e nie wszystko takie topowe bo względem standardowego s10 ma 6 ramu, a nie 8, brak teleobiektywu, jest płaski bez edge, rozdzielczość fullhd+, a nie qhd.

 

A co myślisz o Xiaomi mi note 10 - https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-mi-note-10-6-128gb-midnight-black?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=fa4dbc17e5005a96e83003e98cea1340

Dobra cena, pierwszy producent, który zastosował obiektyw 108 Mpx od samsunga, przedni też dobrze sobie radzi i do tego dobra cena bo 2k. No i ma też wejście słuchawkowe więc wszystko na swoim miejscu.

Link to post
Share on other sites

Lepszy płaski niż zakrzywiony, przynajmniej szkło da się normlanie nałożyć, s10 zacina się nawet przy prostych apkach - moja siostra ma i kilku znajomych miało to sprzedali. W xiaomi wbudowana aplikacja z kolei zacina się i muszą nad nia popracować, więc bym się wstrzymał.

Link to post
Share on other sites

Nie wiesz czy potencjalny użytkownik chce montować szkło, a po drugie szła można kupić zakrzywione, jest też folia kauczukowa czy normalna, która dopasowuje się do każdego zakrzywienia. Nie wiem w czym mieli problem twoim znajomi, ale s10 śmiga i nie mówię tego jako użytkownik. Mój znajomy jest bardzo wymagający co do smartfonów bo to jego narzędzie pracy, a że nie lubi note to wziął s10 i jest bardzo zadowolony. 

 

Co do wbudowanej aplikacji to nie wiem kiedy ostatnio z niej korzystałeś bo mi niecały miesiąc temu telefon służył przez 2 tygodnie, a zdjęcia robię wszystkiemu i problemu nie widziałem. Drugą sprawą jest to, że zawsze można ściągnąć inną appkę, która imo bardzo często jest lepsza niż oryginał.

Link to post
Share on other sites

No mieli mieli bo sam się bawiłem i trochę było to irytujące. Co do xiaomi, bawiłem się nim kilka razy jakoś na początku roku i dość wolno włączal się aparat przy tych bebechach to dość dziwne,może od tamtego czasu się coś poprawiło bo sam myślałem nad tym modelem. Z moim LG g6 też są różne opinie, mi się trafił dobry egzemplarz i po 2 latach cały czas śmiga i rzadko kiedy się przytnie :), kwestia też szczęścia myślę na jaki egzemplarz się trafi

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...