Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam taki problem, że jak podłącze dwa mikrofony tej samej firmy do Macbooka to on pokazuje mi je jako jedno urządzenie. Co za tym idzie zbiera dźwięk tylko z jednego. Windows potrafi sobie te dwa mikrofony o tej samej nazwie rozpoznać jako dwa osobne urządzenia. A macos niestety nie.

Jest ktoś w stanie mi pomoc co mam zrobić, aby widział te mikrofony jako dwa osobne?

Link to post
Share on other sites

Co na to support Apple? bo Google podpowiada to:

 

Open up Audio MIDI Setup (in Your Hard Drive -> Applications -> Utilities).
Click the + button in the bottom left-hand corner and choose "Create Aggregate Device."
Double click on the name "Aggregate Device" to rename it (if you want to).
In the panel on the right side-side, choose any input and output devices you want to be able to access through this aggregate device. Once you've made your selections, you're done!

 

https://code.google.com/archive/p/soundflower/

Link to post
Share on other sites

Co na to support Apple? bo Google podpowiada to:

 

Open up Audio MIDI Setup (in Your Hard Drive -> Applications -> Utilities).

Click the + button in the bottom left-hand corner and choose "Create Aggregate Device."

Double click on the name "Aggregate Device" to rename it (if you want to).

In the panel on the right side-side, choose any input and output devices you want to be able to access through this aggregate device. Once you've made your selections, you're done!

 

https://code.google.com/archive/p/soundflower/

Tak jak napisałem Mac widzi cały czas jedno urządzenie. To co napisałeś sprawdza się w przypadku dwóch różnych mikrofonów, i również na Win robi się podobnie.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...