Skocz do zawartości

Monitor gamingowy do 1000 zł.


Recommended Posts

Witam, poszukuję monitora do gier typu CS:GO oraz teraz również Cod Warzone czyli typowe FPS-y.

Zależy mi żeby miał dosyć dużą częstotliwość odświeżania. Polecacie coś do 1000 zł? Fajnie gdyby jeszcze był zakrzywiony ale nie musi być koniecznie taki.

 

Moja karta graficzna to gtx 1070.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Szymon1325
Link to post
Share on other sites
  • Nie mam pojęcia, nie miałem nigdy matrycy VA, tym bardziej zakrzywionej

może rozglądnij się za IPS'ami, według technicznych opinii czas reakcji jest lepszy od VA i kolory też...

 

... oczywiście oprócz czarnegow piątek kupiłem IPS 4K @ 120/144Hz i moja sztuka ma okropny black bleeding

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam taki problem nie jestem jakimś game Playerem, ale kupiłem monitor acer 27" vg270BMIIX, ma on 75 Hz. I takie pytanie jak gram w cs go na początku jest wszystko ok, ale po paru minutach gry widoczna jest niepłynność, coś jakby spowalniało mi grę. Wina jest monitora czy kompa? Karta graficzna raden rx570 procesor amd phenom II x4 B55, plyta głowna gigabyte ga-ma770t-ud3. Wiadomo procesor i plyta to staruchy. Ale wydaje mi sie ze nie powinno sie tak dziać byc moze cos z monitorem jest nie tak.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam taki problem nie jestem jakimś game Playerem, ale kupiłem monitor acer 27" vg270BMIIX, ma on 75 Hz. I takie pytanie jak gram w cs go na początku jest wszystko ok, ale po paru minutach gry widoczna jest niepłynność, coś jakby spowalniało mi grę. Wina jest monitora czy kompa? Karta graficzna raden rx570 procesor amd phenom II x4 B55, plyta głowna gigabyte ga-ma770t-ud3. Wiadomo procesor i plyta to staruchy. Ale wydaje mi sie ze nie powinno sie tak dziać byc moze cos z monitorem jest nie tak.

procesor do d...y, ta gra obecnie potrzebuje 4 mocnych rdzeni a nie takiego dinozaura

monitor przetestuj w jakimś LoLu , gdzie będziesz miał pewność, ze ci poniżej 75 kl/s nie będzie spadało

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

jest super, g-sync śmiga jak ta lala, ustawiłem lock w nvidia panel na 74 kl/s i obraz żyleta bez tearingu i iputlagów jak w przypadku vsync - kolory i ostrość w porównaniu do mojego tv42 cale to dosłownie masakryczna różnica - wiedziałem , że jakaś będzie ale nie sądziłem , ze aż taka

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

miałem kupić 1080p 27 cali ale pisali że to już troche pikseloza i mieli rację, cieszę się ze wziąłem 1440p, g-sync nawet jak mi nie trzyma 74 kl/s to robi robotę doskonale, obraz nic nie rwie jak przy vsync poniżej wartości odświeżania, jak fpsy nie spadają poniżej 50 kl/s

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...