Skocz do zawartości

Brak dźwięku po podłączeniu słuchawek


Recommended Posts

Witam wszystkich, mam problem jak w temacie, brak dźwięku po podłączeniu słuchawek. 

Po podłączeniu do przedniego panelu nie wykrywa słuchawek, po podłączeniu do tylnego coś tam słabo słychać.

Komputer ma 3 miesiące i z pewnością wszytko działało zaraz po złożeniu. Po wykryciu dzisiaj tego problemu zaktualizowałem sterowniki na najnowsze dostępne na stronie MSI (z 2020-04-10) i nic. W opcjach Realtek Aucio Console mam zaznaczone automatyczne wykrywanie. Pomysły mi się skończyły co może być nie tak...

 

Link to post
Share on other sites

Słabo słychać z tylnego panelu? Co to w ogóle oznacza? Dźwięk jest, wszystko gra, czy nie? Czy jest za cicho zwyczajnie? Jakie masz słuchawki?

Co do przedniego panelu, to czy jest on dobrze podpięty pod płytę główną?

Link to post
Share on other sites

Słabo słychać z tylnego panelu? Co to w ogóle oznacza? Dźwięk jest, wszystko gra, czy nie? Czy jest za cicho zwyczajnie? Jakie masz słuchawki?

Co do przedniego panelu, to czy jest on dobrze podpięty pod płytę główną?

 

Bardzo cicho słychać, normalna głośność na głośniki mam ustawione na wartość 8-12, aby było coś słychać po podpięciu do tylnego panelu musiałem zwiększyć głośność do 40 (sprawdzane na słuchawkach: Lenovo headset P190, Sennheiser hd 202, Sony MDR-ZX110)

Przedni panel podpięty, jak pisałem wszytko działało zaraz po złożeniu 3 miesiące temu., od tamtej pory nie korzystałem ze słuchawek.

Gdy podłącze słuchawki do tylnego panelu słychać dźwięk systemu że wykrył sprzęt i wyskakuje okienko aby zaznaczyć co podłączyłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...