Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, 

 

jako, że mój aktualny komputer wymaga sporej przebudowy, proszę o pomoc w skonfigurowaniu czegoś co ma ręce i nogi. Dawno nie odświeżałem wiedzy z zakresu tego co teraz jest na rynku hot a co not, więc będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

  • Zastosowanie komputera : Gry/czasami praca biurowa ( z głównym nastawieniem na wydajność w grach)
  • Maksymalna kwota : 3500zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Do końca kwietnia
  • Których części potrzebuję : potrzebne jest wszystko oprócz karty graficznej; dysk ssd m2, pamięć ram, procesor, chłodzenie, płyta główna, zasilacz i obudowa
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : w miarę możliwości tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : obecnie 24cale od benq - dosyć stary model, docelowo będzie to fullhd 144hz
  • Specjalne wymagania : Jakaś porządna obudowa, która nie będzie przepuszczała do środka kurzu i drobnej sierści kota (moja bolączka aktualnie) - obudowa bez świecidełek, nie musi mieć nawet szyby
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : GTX 1060 6GB, dwa dyski ssd, 
  • Własna propozycja zestawu : niestety brak z uwagi na niewiedzę aktualnie tego co się na rynku dzieje
  • Inne : Raczej zależy mi na wydajności, zestaw nastawiony na rozbudowę o dodatkowy ram w przyszłości i wymianę GPU, 
Link to post
Share on other sites

Opłacalnie https://proline.pl/koszyk/d171728f

Pod górny budżet z 3700X na zaś https://proline.pl/koszyk/2d79432a

 

Można kombinować na wiele sposobów. 

3700X w grach póki co nie wnosi nic ciekawego względem Ryzena 5 3600.

Masz tam jednak lepszy zasilacz, lepsze chłodzenie.

Można to oczywiście przerzucić do zestawu na Ryzen 5 3600 dając tym samym większy SSD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...