Skocz do zawartości

Cichy mikrofon Maono


Recommended Posts

Witajcie otóż mam problem napisałem też temat poniżej, ale wtedy miałem inne problem, wszystko zaczęło się 29 marca gdy zobaczyłem w programie auto duck, że mój mikrofon nagle przycichł po diagnostyce uznałem, że problem nie leży w uszkodzonym mikrofonie gdyż na innym działa dobrze mikrofon to maono cały zestaw ogólnie najchętniej kupowany teraz w internecie. Po wielu godzinnych próbach instalowania różnych sterowników realtek do mobo msi z370 GP zauważyłem jedną rzecz gdy odinstaluje sterownik realtek i nie kliknę opcji wyłącz teraz komputer mikrofon działa normalnie patrzono auto duck i w opcjach przetestuj mikrofon jednak gdy zamknę i włączę komputer problem jest od nowa nawet gdy nie zainstaluję realteka gdyż sam mi się instaluję nawet przy wyłączonym necie nie wiem jak to możliwa pamiętam że na starszych wersjach zawsze trzeba było to robić ręcznie. Gdy wchodzę w realtek w menadżerze zadań przed 29 (system mam zainstalowany prawie 2 lata) nic się nie aktualizowało tylko właśnie tego 29 pojawiło się takie coś

Dodane usługę sterownika

Usługa zarządzania sterownikami zakończyła proces dodawania usługi IntcAzAudAddService dla wystąpienia urządzenia o identyfikatorze HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0892&SUBSYS_1462EB61&REV_1003\4&1DF7D903&0&0001 z następującym stanem: 0.

i parę minut potem

Zainstalowano urządzenie

Usługa zarządzania sterownikami zakończyła proces instalacji sterownika hdxrt4.inf_amd64_2423125cc23d6a73 dla wystąpienia urządzenia o identyfikatorze HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0892&SUBSYS_1462EB61&REV_1003\4&1DF7D903&0&0001 z następującym stanem: 0x0.

 

Co mam dalej robić ?
 

Link to post
Share on other sites

Masz windows 10 i sterowniki (podstawowe jak realteki) są zintegrowane z systemem. Zainstaluj poprawnie sterownik realteka. Wyczyszczenie rejestru programem np. ccleaner może pomóc lubi zepsuć windowsa przy okazji więc to ostatnia rzecz do zrobienia.

W realteku możesz ustawić wzmacniacz mikrofonu. Miałem taki sam przypadek bo domyślnie moc mikrofonu była bardzo nisko ustawiona. 

Link to post
Share on other sites

Masz windows 10 i sterowniki (podstawowe jak realteki) są zintegrowane z systemem. Zainstaluj poprawnie sterownik realteka. Wyczyszczenie rejestru programem np. ccleaner może pomóc lubi zepsuć windowsa przy okazji więc to ostatnia rzecz do zrobienia.

W realteku możesz ustawić wzmacniacz mikrofonu. Miałem taki sam przypadek bo domyślnie moc mikrofonu była bardzo nisko ustawiona. 

akurat wzmocnienie mikrofonu mam cały czas takie samo +10

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...