Skocz do zawartości

Komputer do 4,5k - gry


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry 

  • Maksymalna kwota : 4500 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej 

Których części potrzebuję : Wszystkich, prócz monitora. 

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie.

Rozdzielczość mojego monitora i model : Monitor będzie kupowany na dniach, jakiś 144Hz (jeszcze zobaczę jaki)

Specjalne wymagania : wydajność  :D 

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

Własna propozycja zestawu : Ryzen 5 3600 + rtx 2060 + 16GB RAM ?

Mniej więcej sobie obczaiłem temat ale nie wiem jakie jeszcze podzespoły będą potrzebne i jak to złożyć żeby PC działał  :P  Dlatego jako własną propozycję podałem tylko te główne.

Inne :

Link to post
Share on other sites

Pod 144HZ monitor lepiej iść w wydajniejsze GPU, jaki masz budżet?

Na monitor budżet to ok. 2k

 

 

https://proline.pl/koszyk/a6fa43e5

RAM z lepszym potencjałem OC, bardziej przewiewna obudowa, znacznie lepszy jakościowo zasilacz Seasonica z 10 letnią gwarancją.

Dziękuję bardzo :) A czy mogę złożyć ten sam zestaw w jakimś innym sklepie z tańszą usługą składania komputera bazując na podzespołach podanych przez Ciebie? 

Nie wiem czy sobie poradzę samemu składać PC i nie chcę też niczego uszkodzić a widziałem w innych sklepach, że składają taniej. 

Link to post
Share on other sites

W proline masz montaż 3 lub 5 dni za 1zł z kodem PROSET tylko coś ostatni ten kod nie działa, ale to już sklepu trzeba pytać. 

 

Napisałem do nich no i faktycznie kod wygasł  :(  

Jest jeszcze jakaś warta uwagi obudowa bo niestety nie mają na stanie podanej przez Ciebie @3ndurek ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...