Skocz do zawartości

Kupię Monitor CRT 21" np. Dell P1130, SONY F520


Recommended Posts

Witam, poszukuje dobrego monitora CRT. Potrzebuje go do starych gier retro, ale używania na codzień. Lubię starą technologie i szkoda, żeby taki sprzęt marnował się po strychach. Jest szansa, że ktoś posiada taki zabytek, ale leży nieużywany bądź też używa go rzadko.

Mam upatrzone konkretne modele (od najbardziej pożądanego):
- SONY GDM-F520
- DELL/HP P1130/SONY G520
- DELL/HP P1230
- EIZO T966/T965/F931
- LACIE

Zdjęcie monitora Dell P1130 który był swego czasu najbardziej popularny.
monitor-dell-21-sony-flat-trynitron-p113

Oczywiście jestem skłonny zapłacić odpowiednią ilość pieniędzy. Nie podaje konkretnej kwoty, ponieważ wszystko zależy od modelu i stanu technicznego, może też być uszkodzony bo będę próbował napraw.

 

W związku z korono wirusem nie mogę go odebrać osobiście, ale chodzi mi chociaż o poznanie osób skłonnych sprzedać takie cudo. Jeśli ktoś ma/zna osobę z takimi monitorkami proszę o odpowiedź w temacie bądź priv, możemy umówić się na odbiór po epidemii.

Pozdrawiam

Edytowane przez P1130
Link to post
Share on other sites

 

 

Generalnie szukanie po całym kraju takiego kloca ma mały sens - jest olbrzymia szansa, że dojedzie uszkodzony. Kwestia wagi.
Nie koniecznie... Miałem kiedyś Sonoego 21" CRT ale starszy model z rok czy dwa od wspomnianego. Dla mnie był za duży i sprzedałem. Kupił ktoś wysyłkowo. I w sumie wysyłka to była połowa kosztów i dostałem na allegro pozytywa więc musiał dojśc cały. Ale myślę, że mało kto chce takiego kloca pakować. Kupa roboty z tym była.

 

Zostałem przy CRT 17". Mam kilka zapasowych garażu. Do końca życia mi starczy. I chyba wszystkie dostałem za free. Teraz używam NECa 17" i w życiu nie miałem lepszego monitora jeśli chodzi o jakość obrazu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...