Skocz do zawartości

Laser za 300zł, warto? HP Laser 107a


Recommended Posts

Baaaardzo sporadyczne drukowanie. Raz czy dwa na miesiąc jakaś etykieta na paczkę czy dokument. Ale teraz trzeba dziecku a xera pozamykali. Laser bo nie chcę żeby mi tusz zasychał.

 

Swoją drogą czy HP Laser 107a to jakiś rebrand Samsung sl-m2026? Bo wyglądają identycznie.

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites

No właśnie tylko laser w takiej sytuacji. Jak masz coś w sobotę albo w niedzielę wysłać paczkomatem, to w takim komputerowym już sobie etykiety nie wydrukujesz. Z atramentów się wyleczyłem dwie dekady temu.  ja teraz mam aiegoś starego HPka ze skanerem. Tonery kosztują 30-50 PLN i starczają przy moim domowym korzystaniu pi razy oko na 4 lata.

 

Możesz jeszcze rozważyć coś takiego https://allegro.pl/oferta/drukarka-hp-laserjet-p2055d-duplex-usb-47tys-9052627784. Niestety jest trochę duża, ale ma Lan i duplex. I żebyś nie kupował czegoś z przebiegiem 5 000 stron, bo taki egzemplarz na 100% ma cofany licznik. Ale z przebiegiem 50 000 jest już raczej OK. Generalnie ten model wytrzyma 150 000 - 200 000 stron bez naprawy, więc w domowych warunkach jest nie do zajechania.

Edytowane przez benutzer
Link to post
Share on other sites

W zasadzie mógłbym w firmie drukować etykiety ale w tym momencie nie chcę tam chodzić :P No ale wiadomo, z etykietą wygodniej się wysyła niż bez niej, nadając bezpośrednio z paczkomatu ...

 

Tak jak mówiłem, rzadko drukuję więc tylko laser. Tusze zasychają, miałem Lexmarka, Brothery, zawsze to samo. A proszek w tonerze poleży długo bez używania. 

 

Tak w ogóle to wziąłem w końcu Brother HL-1210WE. Skusiły mnie tanie zamienniki. Bardziej miałem ochotę na 1223WE bo tam oryginalny toner kosztuje 100zł i jest na 1500 stron czyli o połowę więcej niż w HL-1210WE. Ale już nigdzie nie ma w sklepach, a jak gdzieś jest to za 600zł!

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites

Używane/poleasingowe laserówki czasem można tanio wyrwać na Allegro. Ja kupiłem jakiś czas temu HP 1020 za jakieś dwie stówki i jestem zadowolony. Też okazjonalne drukowanie po 1-2 strony, atramentowe są zazwyczaj  kompletnie nieopłacalne w eksploatacji.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...