Skocz do zawartości

Dobry wybór TV?


Recommended Posts

Witam chciałem się dowiedzieć czy mój wybór TV do 2500zł jest dobry ponieważ zamierzam sobie taki kupić. Znalazłem taki oto model Samsung UE55RU8002U i chciałem się dowiedzieć jak się sprawuje ten telewizor czy ktoś go posiada może wypowie się na ten temat.

Patrzyłem pod kątem PS5 powiem szczerze ale nie posiadam zbyt wysokiego budżetu żeby zakupić OLED za 6k.

Dlatego wychodzę z taką prośbą o doradzeniu, wyczytałem że są dwa modele z matrycą gorszą i lepszą ale niestety nie wiem czy jest możliwość wyboru lepszej.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Pierwsza rewizja tego modelu była bardzo słaba, czasem nawet ru74 świecił lepiej niż ru80. Raczej wyboru miał nie będziesz, szczególnie zamawiając przez internet. Jeżeli masz możliwość dołączyć kasy to wziął bym albo LG SM8600 albo Sony XG85 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-kd-55xg8577?querystring=sony%20xg85

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-55sm8600pla?querystring=lg%2055sm8600 

w tych tv masz od raz HDR dolbyVision np. pod netflixa a LG dodatkowo ogarnia Apple i fajny pilot z wbudowaną myszką. 

Link to post
Share on other sites

Witam chciałem się dowiedzieć czy mój wybór TV do 2500zł jest dobry ponieważ zamierzam sobie taki kupić. Znalazłem taki oto model Samsung UE55RU8002U i chciałem się dowiedzieć jak się sprawuje ten telewizor czy ktoś go posiada może wypowie się na ten temat.

Patrzyłem pod kątem PS5 powiem szczerze ale nie posiadam zbyt wysokiego budżetu żeby zakupić OLED za 6k.

Dlatego wychodzę z taką prośbą o doradzeniu, wyczytałem że są dwa modele z matrycą gorszą i lepszą ale niestety nie wiem czy jest możliwość wyboru lepszej.

Uważam, że w tym przypadku warto będzie dołożyć kilka złotych do 55SM8600 i mieć kilka funkcji więcej, które przyczynią się na lepszy obraz:

  • model jest już NanoCell, dzięki czemu zyskasz większe pokrycie palety barw i naturalne kolory,
  • przyjaznego smarta ze sztuczną inteligencją,
  • najważniejsze formaty HDR (w tym Dolby Vision), które powinny Cię interesować,
  • Apple TV (niedawno pojawiła się aktualizacja),
  • Input lag na poziomie 13-14 ms (widzę, że myślisz o podłączeniu konsoli),
  • HDMI 2.1 gdzie jest możliwość podania sygnału 4K 120 Hz,

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-55sm8600-uhd-4k-a7-g2-nano-cell-hdr-pro-thinqai-pilot-magic-tv?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=72a8ab4748d4707fda159db0088d85de

 

Jak widzisz cena jest bardzo dobra i często pojawiają się jeszcze dodatkowe promocje. Będziesz na pewno zadowolony z tego wyboru.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...