Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze karty


Recommended Posts

Witam.

Otóż chciałbym kupić kartę graficzną tak do 200 złoty, używana ponieważ na większy wydatek nie moge sobie pozwolić. Mam obecnie GT 730i chciałbym wymienić na coś lepszego od tego. Mój zasilacze jest wykastrowany więc szukam bardziej karty bez dodatkowego zasilania, i tutaj jest prośba do was, podlinkujcie dobre karty graficzne w cenie do 200-220 zloty.

Z góry dziekuje bardzo!

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to napisz jaki masz sprzęt, szczególnie zasilacz do czego ta karta ma być, jaki masz monitor, jakie wejścia.


Za tyle szukałbym gtx 750 / 750ti 2gb / gtx 950 - tu licytacje bo okazje się trafiają

Jak znasz się trochę to olx w swojej okolicy popatrz i tyko odbiór osobisty i sprawdzenie.

 

Napisz jescze jaka obudowa żeby ta karta weszła bo gt 730 pachnie mi pc z marketu lub zestawem biurowym.

Link to post
Share on other sites

Procesor AMD FX 6300 3.5GHz, Monitor NEC LCD 19WV, Zasilacz be quiet! pure power bqt 530w (wykastrowany wiec karta bez zasilania dodatkowego). Najbardziej zalezy mi na porcie vga. Komputer jest uzywany do gier, idzie w nie grac, w nie których bez problemu. Chciałem kupić tą karte https://www.olx.pl/oferta/gtx-750-1gb-gainward-CID99-IDDBmdD.html#a7efc7f961

Link to post
Share on other sites

Możesz sobie kupić przejściówkę z dwóch moleksow albo data na PCIe więc nie musisz się ograniczać. Do twojego zestawu poszukaj sobie jakiegoś Radeona 2700/270X w wersji 2GB.

Czemu twój zasilacz jest wykastrowany zasilania karty graficznej??

Link to post
Share on other sites

Możesz sobie kupić przejściówkę z dwóch moleksow albo data na PCIe więc nie musisz się ograniczać. Do twojego zestawu poszukaj sobie jakiegoś Radeona 2700/270X w wersji 2GB.

Czemu twój zasilacz jest wykastrowany zasilania karty graficznej??

Nie mam kabli aby podłączyć kartę graficzną wiec przejściówka jest zbędna raczej

Link to post
Share on other sites

Nie gram w jakieś wymagające gierki, z hajsem też jest teraz średnio u mnie wiec kupowanie tych kabli do zasilacza będzie po prostu problemowe nawet jeśli to 20-30 złoty, chociaż szukając tych kabli widziałem po 70 zł do mojego zasilacza, który swoją drogą też chyba nawala bo ma mikroprzycięcia w grach, ale to też możę być przez moją karte bo ona nawet chłodzenia nie ma, i można sobie stopy grzać na niej. Ten gainward byłby dobrym wyborem dla mnie bez kombinowania już bo ma port vga oraz nie potrzebuje dodatkowego zasilania.


Oczywiście bardzo dziękuje za porady

Link to post
Share on other sites

Znalazłem gainwarda tego samego tylko, ze 2GB za 230zl(szukalem tamtej karty, żadnej w cenie na którą moge sobie pozwolić)

Która z kart jest lepsza?
https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-gainward-gtx-750-2gb-ddr5-CID99-IDzm6pv.html

 

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-msi-gtx-750-ti-CID99-IDDVhM4.html#d8f698ca13

Edytowane przez Mitsoner
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...