Skocz do zawartości

Jak tam kondycja psychiczna?


Recommended Posts

Dajecie radę siedząc w domach, czy już zaczynacie dostawać Pierre$ ?

Bo ja chyba należę do tej drugiej grupy... mimo że specjalnie towarzyski nie jestem, więc teoretycznie przymusowa izolacja nie powinna mi tak dokuczać. W ostateczności zawsze można pogadać z psychologiem, no ale czy konsultacja online będzie równie wartościowa, co osobista wizyta? Śmiem powątpiewać...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z lepszą połową należymy do domatorów, także nic strasznego. Gorzej, że nie możemy odwiedzać rodziców. Są starzy i schorowani, nie możemy ryzykować że im to świństwo podrzucimy (na rękach, ciuchach). Kontakt telefoniczny czy via Skype to jednak nie to samo :/

Link to post
Share on other sites

Bez problemów, doskonałe samopoczucie. Czas poświęcam na porządki w domu, nadrabiam serialowe zaległości, mam również kilka książek z uniwersum Metro czekających na swoją kolej. Czeka mnie jeszcze czyszczenie wnętrza komputera... Jednak głównie wraz ze znajomymi (poprzez Teamspeak) walczę w EVE Online, Rainbow Six Siege, The Division 2, World of Warships... Na brak tytułów nie można narzekać, co chwilę jakaś promocja. Z minusów to oczywiście zakupy, które w obecnej chwili trwają bardzo długo ze względu na ograniczenia.

Link to post
Share on other sites

No no, widzę że optymizm w narodzie nie gaśnie. Zobaczymy jak to będzie za rok takiego życia - bo mówią, że szczyt zachorowań w Polsce przypadnie na czerwiec... a potem jesienią spodziewane jest kolejne uderzenie epidemii!

To wprawdzie najczarniejsze scenariusze, ale coś mi się wydaje że łącza ze specjalistami z https://spps.pl/poradnia-psychologiczna-spps/ mogą tego nie wytrzymać...

Link to post
Share on other sites

Hmm

od 2 tyg w domu  z dwójką dzieci .

Kolejne dwa tygodnie w domu z dwójką dzieci :)

 

Firma niby nie  pracuje ale co dziennie tel. od kierownika ,majstra ...

 

od  9 marca szarpię się z eneą aby podłączyli/odebrali mi instalację 3 fazowa  co dziennie wydzwaniam i piszę maile ... jak o scianę  a niby ustawowo mają 14 dni na odbiór :roll:.. co ciekawe odbiory robi firma prywatna zewnętrza  :cry:  :o .

 

 

Także ... nie qwa nie nudzę się .Szlak mnie trafia ale nie nudzę się :D

Link to post
Share on other sites

No no, widzę że optymizm w narodzie nie gaśnie. Zobaczymy jak to będzie za rok takiego życia - bo mówią, że szczyt zachorowań w Polsce przypadnie na czerwiec... a potem jesienią spodziewane jest kolejne uderzenie epidemii!

To wprawdzie najczarniejsze scenariusze, ale coś mi się wydaje że łącza ze specjalistami z https://spps.pl/poradnia-psychologiczna-spps/ mogą tego nie wytrzymać...

Naprawdę marna, wręcz żenująca próba reklamy... Coś mi się wydaje, że niewiele osób z tego skorzysta. A Tobie?

 

^^

Link to post
Share on other sites

Ehh... jeszcze ta pogoda... 
Ile ja bym dał żeby przy takiej pogodzie siedzieć na stadionie, oglądając meczyk i do tego popijając piwkiem 3%. Grunt, że zimne :D 

Z nudów, zacząłem ostatnio oglądać kilkugodzinny poradnik obsługi VCDS i aż zamówiłem kabel - przynajmniej coś pożytecznego :P

Link to post
Share on other sites

Poza tym, że kręgosłup mnie zdążył rozboleć od ciągłego siedzenia przy kompie, to da się wytrzymać. W sumie to nigdy nie byłem jakoś specjalnie aktywny towarzysko, więc jakiegoś wielkiego problemu tu nie ma. Nie mam nikogo na utrzymaniu, jestem w sytuacji o tyle komfortowej, że póki co nie dokucza mi jakoś mocno brak hajsu - na żarcie i podstawowe potrzeby mi starczy tyle co mam, więc daję radę.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie! Praktycznie każdy zna/znał jakąś ofiarę wypadku drogowego. A oni dalej jeżdżą tymi samochodami. Po pierdoły typu sklep czy praca. Życie ludzkie ważniejsze niż zbędny luksus. 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...