Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Heroes Might and Magic 3 HD EDITION

heroes pomoc problem z uruchamianiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 asik1822

asik1822
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 22:49

Witam serdecznie,

Mam problem z uruchomieniem gry Heroes 3 HD 

Gra zainstalowana na komputerze z oryginalnej płyty, oczywiście przez platformę steam :/

Zarówno steam jak i gra są zainstalowane, gdy uruchamiam ikonkę gry pojawia mi się menu startowe z wyborem rozdzielczości planszy, klikam ,,graj'' i to na tyle. 

Steam nie chce pomóc bo to nie ich gra i wypinają się. 

Wyłączałam działanie antywirusa (bo być może blokował) nie pomogło, kasowałam wszystko i jeszcze raz instalowałam - nie pomogło nic. Dodam jeszcze że chyba ze 2 lata temu instalowałam ją na tym samym komputerze i bez problemu działała. 

System Windows 8.1

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) 

• 0

#2 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1796 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 10:07

A czy przypadkiem wersja pudełkowa to nie Ubisoft i Uplay?

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Fortis 3 (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Kryonaut, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Armis AR7X TG RGB,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#3 asik1822

asik1822
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 00:39

owszem, ale płyta z automatu instaluje steam. Zainstalowałam Uplay a gra i tak nie rusza. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: heroes, pomoc, problem z uruchamianiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych