Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do grania ~500 złotych

audio nauszne słuchawki gry słuchawki do grania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 metaph0re

metaph0re
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 19:59

Do tej pory używałam słuchawek HyperX Cloud II, spełniały wszystkie moje oczekiwania, ale niestety posypała się lewa słuchawka. 

Jakie inne słuchawki polecicie do kwoty około 500 złotych, nauszne, zamknięte, by spełniały podobną funkcję (tj. nadawały się do gier i streamowania)? Zależałoby mi na mikrofonie wbudowanym w słuchawki, ale jeśli znacie jakiś zestaw słuchawki + osobny mikrofon, to też chętnie skorzystam z polecenia, bo niestety się nie znam. 

Słuchawki mogę podpiąć i do USB i do wejść miniJack, także to bez różnicy. 

Czy warto inwestować w jakieś bezprzewodowe słuchawki czy jednak nie spełnią swojej roli przy graniu?

Użytkownik metaph0re edytował ten post 31 marzec 2020 - 20:14

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7672 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 02 kwiecień 2020 - 22:12

Porządny układ dźwiękowy posiadamy czy taki montowany na płycie ?

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 metaph0re

metaph0re
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 23:09

Porządny układ dźwiękowy posiadamy czy taki montowany na płycie ?

Laptop - dream machines 

• 0

#4 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4382 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:54

Podaj coś więcej kolego, bo nic to nam nie daje, Dream Machines to pewnie produkuje setki laptopów ;D

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, Focal Listen BT, SOMiC V2Modded, VE MONK+, Qian69, MEMT T5, Bluedio TM, ShareMe Mixcder Pro

PC: i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / M5S 128GB / XFX Core 650W

#5 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8079 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:43

Dream Machines to tylko każe logo drukować :D
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#6 kombajn

kombajn
  • Maniak

• 2034 postów
  • Miejscowość:Nowy Sącz

Napisano 04 kwiecień 2020 - 07:06

metaph0re napisz może na ile procent ustawiasz głośność na tych HyperX Cloud II podpinając je bezpośrednio do laptopa. To nam da przynajmniej jakiś punkt odniesienia

Użytkownik kombajn edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 07:07

• 0

#7 FeX

FeX

• 4382 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 20:16

Dream Machines to tylko każe logo drukować :D

Źle się wyraziłem :D Masz rację, bo oni nic nie produkują tylko w sumie kompletują i składają, nawet kadłubki od Clevo mają.

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, Focal Listen BT, SOMiC V2Modded, VE MONK+, Qian69, MEMT T5, Bluedio TM, ShareMe Mixcder Pro

PC: i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / M5S 128GB / XFX Core 650W

#8 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7672 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 09:05

I autor już uciekł ,bo nie dostał oczekiwanej odpowiedzi..a my tym czasem tracimy czas dla takich :>

• 1

Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#9 FeX

FeX

• 4382 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 09:17

@adivxv

Ja tam czuję się potrzeby :D

Spoiler

• 1

#10 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8079 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 06 kwiecień 2020 - 10:32

Ja tam się cieszę, że nas od najgorszych nie zwyzywał, że za wolno odpowiadamy; jak to się często zdarza.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#11 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7672 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 20:16

@adivxv

Ja tam czuję się potrzeby :D

Spoiler

Ja już czasami wypalony tu jestem jak dziura w desce :/  Ciągle te same tematy ,te same rozterki. Poświęcasz swój czas ,a oni i tak maja, to w du...

Ja tam się cieszę, że nas od najgorszych nie zwyzywał, że za wolno odpowiadamy; jak to się często zdarza.

Dobre i tyle :rotfl:.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: audio, nauszne, słuchawki, gry, słuchawki do grania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych