Skocz do zawartości

Jaki duży monitor kupić


Recommended Posts

Witam wszystkich to nie jest mój pierwszy post czy jakoś tak. Mianowicie mam problem dla wielu banalny dla mnie wielki. Planuję zamienić mojego AOC G2778V cal na większy. Co prawda monitor jeszcze wyrabia w grach z moją kartą graficzną MSI Armor 1660 Ti ( nie polecam ) ale, zabrakło mi miejsca na pulpicie. Dokładnie na moje wszystkie ikony skrótów ( jakieś nowe słowo co zakceptowało dwie litery ... Ó... w jednym zdaniu ). I więc pytam się jakiegoś wybitnego szpeca co z tym fantem zrobić, jaki monitor powinien kupić by mi wystarczyć na dodatkowe 100 skrótów. Za wszystkie dobre rady ( zaznaczam DOBRE ) serdecznie dziękuję. Kurna ale dożyliśmy czasów, nasze babcie wojne przeżyły a nam przyszedł taki syf. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za rady, spróbuję się do nich dostosować. A wiecie że pewien potężny sklep internetowy z kompami działa i za Free dostarcza podzespoły komputerowe :) Wczoraj zamówiłem zasilacz, co gorsza na chwilę obecną nie mam na niego nawet złotówki... ale jutro pewnie będzie :)

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites
Taniej będzie zmniejszyć liczbę skrótów... :) Możesz również zakupić projektor i ekran.

Hmm to jest myśl może i tak zrobię tylko teraz muszę ekran wymalować dobrą białą farbą. Więc jaką farbę polecacie i ile cali mam sobie wymalować. Co prawda ściana ma ograniczony rozmiar ale tak ze 120 cal chyba da radę :D Kurde mowisz o ekranie, choroba nie bardzo wiem o co chodzi ale poszukam w Google. I to jest profesjonalne podejście do mojego tematu. Piękne dzięki Maniak, no chyba że ktoś jeszcze ma jakieś propozycje.

 ŁOOO Kamil444 ale ogromny, ale obawiam się że budżet mi nie pozwoli na taki wydatek, jak ja na zasilacz jeszcze nie mam.

Edytowane przez majster klepka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie no dobra trochę przesadziłem, ale chciałem aby trochę humoru wprowadzić na forum w te ponure dni. Bo już  zwariować idzie jak cała rodzina z teściami w domu siedzi i panikuje że do kościoła nie można wyjść w LBN a tak ogólnie lipa czekam na RE3 bo demko fajne jest. Pozdrawiam i przepraszam za gupie posty panowie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...