Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, macie pomysły na to, co zrobić, jeśli mam ścinki, nie ciągle (non-stop), tylko co jakiś czas?!

Robiłem format, nie instalowałem po formacie nawet sterowników, tylko od razu instalowałem gry i nadal to samo.

Aktualizowałem sterowniki w menedżerze urządzeń na najnowsze i to też nie dało rezultatów.

 

W każdej grze mam ten problem, najgorzej to jest w GTAV i CS:GO, bo tam to częściej się zdarza, minecraftcie też, ale nie aż w takim stopniu!

 

 

Podzespoły PC na, którym to się dzieję:

 

- Procesor: Intel Core i5 8400 2.8 GHz

- Płyta główna: ASRock Z370 PRO4

- Pamięć RAM: GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black44

- Karta graficzna: Gigabyte GTX 1080 WindForce 3x OC 8 gb GDDR5X

- Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3

- Dysk SSD: Samsung 250GB 970 EVO M.2 2280 NVMe

- Zasilacz: Corsair RM650X 650W

 

Jeżeli coś potrzeba to proszę pisać!

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez xmvfiaa_
Link to post
Share on other sites

Chłopie jak instalujesz na nowo system i nie instalujesz sterowników tylko gry to czego Ty oczekujesz?

Chodziło mi o to, że jak miałem sterowniki, gry zainstalowane, wszystko do płyty głównej i ogólnie!

Radzono mi, żebym zformatował komputer do 0 i nie instalował żadnych programów, sterowników, tylko gry i zobaczyć czy to samo się dzieję bez sterowników, niestety tak...

 

Chłopie jak instalujesz na nowo system i nie instalujesz sterowników tylko gry to czego Ty oczekujesz?

- ( bez sterowników powinny działać tak jak z sterownikami, bez zacięć ! )

 

Monitor: 1920x1080 (1080p) Iyama PL2280H

Edytowane przez xmvfiaa_
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...