Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Zastanawiam się nad zmiana operatora sieci komórkowej. Obecnie korzystam z oferty Play i byłem z niej bardzo zadowolony i w sumie jestem nadal, jednak dużym minusem jest cena abonamentu. Znalazłem ofertę w sieci orange: abonament 55zł, rozmowy i sms - no limit i internet 15GB - pożniej lejek 1Mb/s.

Przy wyborze ważne są dla mnie: nielimitowane połączenia i smsy co jest juz standardem i internet. Problemem jest kwestia internetu ponieważ w miesiącu wykorzystuje czasami 100-200 GB. 

Dotychczas Play oferował pakiety 10gb a po wykorzystaniu pakietu włączał lejek 1Mb/s. Prędkość po wykorzystaniu pakietu mi w zupełności wystarcza do pracy.

 

Moje pytanie brzmi: Czy ktoś z was korzysta z abonamentu w orange i mógłby się podzielić doświadczeniem? Czy prędkość po wykorzystaniu pakietu faktycznie spada tylko do 1Mb/s czy internet jest jeszcze wolniejszy. Czy da się z niego w miarę normalnie korzystać po wykorzystaniu pakietu?

Link to post
Share on other sites

Co do lejka to Ci nie pomogę bo nie wykorzystuje tyle internetu, ale co do ceny to mogę polecić Ci Taryfę Orange Free na kartę i wykupienie usługi Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet GB. 


Wygląda to tak że internet dostajesz za każde doładowanie konta głównego oraz w ramach usługi - koszt usługi to 25pln miesięcznie i może odnawiać się automatycznie. Wysyłasz SMS: START CYKL na numer 696 


 


Wygląda to tak - ja doładowuję konto główne za 50pln raz na 2 miesiące.


https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-nowy-klient

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...