Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Ostatnio zmieniłem dysk z HDD na ssd i zainstalowałem win10 proffesional od tego czasu w grach pojawiają się crashe (watch dogs 2 i far cry primal) mój PC to:

i5 2400

gtx 1050

8gb ram ddr3

 

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
System oryginalny? Wszystkie sterowniki zainstalowane?
zaktualizowałem kilka sterowników ale dalej są crasheWysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
zaktualizowałem kilka sterowników ale dalej są crasheWysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
a system jest oryginalnyWysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites
Może to być powodem niską ilością pamięci RAM.

Nie oszukujemy się, 8gb to było dobre w 1995 roku...

25 lat temu...

postaram się dokupić do 16gb, a są jeszcze jakieś propozycje czym może to być spowodowane?

 

Dodam tylko że podczas dzielenia pamięci przez instalowaniu Windowsa nie wiem dlaczego dysk c wziął ponad 300gb zamiast 100 (które mu ustaliłem) a dysk e wziął 100gb (a miał ustalone ponad 300) potem podzieliłem dysk c i zrobiłem dysk f z podzielonego c

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Wiesz co , możliwe że masz zbyt duzy plik stronicowania.

Dla 16gb które posiadam ustawiam 10gb plik stronicowania i jest OK.

Ustaw na sztywno, nie wiem, może spróbuj te 16gb ustawić na tym samym dysku na którym jest system.

mogę wiedzieć jak to zrobić? jestem trochę zielony w tym temacie

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Działa to tak że w momencie gdy dane ze SWAP osiągną limit te 16gb dane są nadpisywane od nowa.

Jeśli plik SWAP będzie zbyt duży system może mieć zbyt wiele danych do przeszukania a zbyt mało czasu na to.

Stąd crash.

To jedynie teoria, nie mam 100% pewności że tak to działa.

mogę wiedzieć jak to zrobić? jestem trochę zielony w tym temacie

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Tam gdzie ustawiasz plik stronicowania.

Link to post
Share on other sites
Bardzo szczegółowe nie ma co.....
no nie ukrywając mam problem ze znalezieniem, mógłbyś bardziej szczegółowo?Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
no nie ukrywając mam problem ze znalezieniem, mógłbyś bardziej szczegółowo?Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
dobra mam, znalazłem i narazie wszystko idzie spoko, dzięki bardzo za pomocWysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...