Skocz do zawartości

Jak ustawić Mikrofon MOZOS MKIT-700PRO


Recommended Posts

Witam,
Mam parę pytań odnośnie jak najlepiej ustawić mikrofon na USB dokładniej model MOZOS MKIT-700PRO. Nigdy nie miałem czasu ani chęci aby ustawić go najlepiej jak się da, zrobiłem to na tyle ile umiałem i aby było mnie słychać dostatecznie dobrze. Dodam też, że nie jestem ekspertem od audio i od mikrofonów, więc jakiekolwiek wskazówki dla początkującego byłyby bardzo miłe z waszej strony. Do sedna, chciałbym ustawić ten mikrofon na tyle dobrze aby miał jakość "radiową", wiecie taką jak mają np. Ludzie prowadzący audycje w radiu, YouTuberzy, Streamerzy, Ludzie co robią podcasty, aktorzy głosowi. Mikrofon jest teraz dla mnie niezbędnym narzędziem pracy zdalnej poprzez tego całęgo Koronawirusa, gram także w gry online tj. Overwatch oraz CS:GO kiedy mam chwilkę dla siebie, oraz uwielbiam bawić się w dubbing albo lektora, to znaczy czytam teksty (chciałbym nagrywać coś w stylu podcastów) lub bawię się barwą swojego głosu, rozmawiam także biznesowo poprzez aplikacje Skype oraz Discord. Co mogę zrobić aby jakość mikrofonu była "radiowa"? Każda pomoc się liczy.
Dzięki dla każdego co zechce pomóc początkującemu, pozdrawiam. icon_biggrin.gif

PS. Jak będzie potrzeba mogę dodać screena z programu Voiceemeter w którym konfigurowałem mikro.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Program VoiceMeeter może pomóc. Co prawda korzystam z innego mikrofonu ale dźwięk powinien się poprawić na bardziej studyjny.

Tu masz link do filmiku zobacz sobie jak działa i jak to ogarnąć. W razie jak nic nie uzyskasz dziki temu programowi usuwasz go i sterownik i wracasz do strych ustawień. I od razu ostrzegam że program raz na jakiś czas lubi się zawiesić i trzeba komputer restartować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...