Skocz do zawartości

Nowa kierownica do komputera PC


Recommended Posts

Do tej pory używałem kierownicę Logitech Driving Force GT.Sprzedałem posiadaną kierownicę(była okazja na sprzedanie posiadanej kierownicy) i chciałbym kupić jakąś inną kierownicę.Tak wstępnie zastanawiam się nad dwoma kierownicami:

Logitech G29

  • kierownica posiada 900 stopni obrotu
  • podwójny silnik i siłowe sprzężenie zwrotne(nie wiem co takiego)
  • niestety posiada trzy pedały: gaz,hamulec i sprzęgło(mi pedał sprzęgła jest niepotrzebny i przeszkadzał by podczas grania)

Thrustmaster T300 RS

  • metalowa konstrukcja kierownicy
  • duże łopatki biegów(na łopatkach nie grałem nigdy,bo nie gram w gry wyścigowe na ręcznej skrzyni biegów by łopatkami zmieniać biegi)
  • pedał hamulca z oporem progresywnym(nie wiem jak to działa w grach wyścigowych w tym modelu kierownicy)
  • ma tylko dwa pedały:gaz i hamulec(dla mnie to odpowiednie)
  • ma kąt obrotu regulowany od 270 do 1080 stopni(kąt obrotu większy niż 900 stopni to coś nowego)

Mam teraz dylemat,bo nie wiem którą kierownicę wybrać i ewentualnie kupić,a może kupić jakąś inną kierownicę.

Którą kierownicę kupić: Logitech G29 czy Thrustmaster T300 RS(miałem kierownicę Logitech i Thrustmaster,był to model TMX) i będzie to dobry wybór oraz czy kierownicę Logitech G29 i Thrustmaster T300 RS bez problemu zamontuję na stojaku do kierownicy: Wheel Stand Pro V2(taki stojak do kierownicy posiadam)?

 

Liczę na pomoc użytkowników forum i przed udzieleniem odpowiedzi proszę dobrze przeczytać pytanie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...