Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Skrypt e-sklep z systemem sprzedażowym oraz magazynowym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mcyfer

mcyfer
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 07:21

Przymierzam się do uruchomienia e-sklepu internetowego. Pytaniem otwartym pozostaje wybór odpowiedniego oprogramowania, które obsłużyłoby mi zarówno sprzedaż płatności, ale również stany magazynowe, fakturowanie, informacje na temat zamówień, ich kompletowania czy obsługi zwrotów oraz obsługi klienta (pewnie jakiś system CRM).

Może ktoś już to wcześniej przerabiał ?

• 0

#2 razer80

razer80
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 14:20

Jaki masz budżet. Masz jakąś bardziej zaawansowaną wiedzę programistyczną?

Opcji jest co najmniej kilka. Bierz takie, ze wsparciem technicznym.

• 0

#3 mcyfer

mcyfer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:33

Do etapu uruchomienia mógłbym przeznaczyć na ten cel około 10 tys zł.

Fajnie gdyby w ramach tego budżetu udało się postawić skrypt oraz wdrożyć całe oprogramowanie do zarządzania sprzedażą.

Na towar mam inny budżet. Poza tym trochę towaru już mam, tylko potrzebuję taniej platformy sprzedażowej.

• 0

#4 cyceron

cyceron
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 07:41

Moim zdaniem e-Commerce na ten moment to petarda. Żniwa jednak dopiero nadejdą po kryzysie. Jak ktoś teraz uruchomi sklep lub dopracuje swój aktualny np. zagnieżdżając się w Google to po kryzysie będzie królem życia.

Jeżeli ma to być rozwiązanie w miarę na szybko - to chyba Shoper lub inne tego typu.

Oszczędasz wiele czasu na instalacji, wdrożeniach czy naprawach ewentualnych błędów.

Użytkownik cyceron edytował ten post 27 marzec 2020 - 07:42

• 0

#5 mcyfer

mcyfer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 13:49

No właśnie też wychodzę z takiego założenia, chociaż dostrzegam też potencjał w innych branżach.

Shoper - zastanawiałem się nad tym, tylko jak tam wygląda kwestia podłączenia własnej domeny? Czy nie będzie takiej sytuacji, że gdy rozwinę biznes, to mi nagle podniosą ceny?

• 0

#6 jmichael

jmichael
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 12:33

Podpisujesz z nimi umowę i tam przecież określasz warunki, których później nie można zmienić bez zgody obydwu stron. To chyba oczywiste.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych