Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[3000 zł] Komputer do zadań biurowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 anka1234sd

anka1234sd
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 14:07

Cześć, gotowe zestawy w internecie są głównie do grania, ja szukam czegoś prostego. Dlatego zdecydowałam się założyć temat.

• Zastosowanie komputera : zadania biurowe, pakiet office, ogladanie filmów.
  • Maksymalna kwota : 3000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : chciałabym kupić jak najszybciej, chociaż ceny nie sprzyjają
  • Których części potrzebuję : całej budy
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : kompletnie się na tym nie znam
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : FullHD, 24 cale
  • Specjalne wymagania : możliwość upgrade po latach
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nic
  • Własna propozycja zestawu : ------
  • Inne : W związku z cenami zastanawiam się nad budową komputera na raty (np. teraz kupno tylko 8GB ramu, a gdy ceny wrócą do normalności dołożenie drugiej kości)
  • Możliwe, że kiedyś dokupię jakaś używaną kartę graficzną (do grania mam konsolę, ale niewykluczone, że za jakiś czas zacznę robić wizualizacje)

Dziękuje za pomoc i poświecony czas

Użytkownik anka1234sd edytował ten post 24 marzec 2020 - 14:08

• 0

#2 3ndurek

3ndurek
  • Maniak

• 8734 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 14:22

w internecie są głównie do grania, ja szukam czegoś prostego
Możliwe, że kiedyś dokupię jakaś używaną kartę graficzną (do grania mam konsolę, ale niewykluczone, że za jakiś czas zacznę robić wizualizacje)

Prosty komputer obecnie to pojęcie względne, możesz sobie kupić zestaw za 1500zł na Athlon 3000G/ Ryzen 3 3200G.

Jak masz 3000zł to masz zestaw z 1600AF/16GB RAM i GTX 1660S https://proline.pl/koszyk/94c1a494

Jak ma być tanio do biurowych zastosowań https://proline.pl/koszyk/35e670f2 3200G z iGPU i 8GB RAM, jeszcze taniej zejście do  AMD Athlon 3000G 

Albo po prostu poleasingowy PC poniżej 1000zł.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych