Skocz do zawartości

[3000 zł] Komputer do zadań biurowych


Recommended Posts

Cześć, gotowe zestawy w internecie są głównie do grania, ja szukam czegoś prostego. Dlatego zdecydowałam się założyć temat.

 

  • Zastosowanie komputera : zadania biurowe, pakiet office, ogladanie filmów.
  • Maksymalna kwota : 3000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : chciałabym kupić jak najszybciej, chociaż ceny nie sprzyjają
  • Których części potrzebuję : całej budy
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : kompletnie się na tym nie znam
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : FullHD, 24 cale
  • Specjalne wymagania : możliwość upgrade po latach
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nic
  • Własna propozycja zestawu : ------
  • Inne : W związku z cenami zastanawiam się nad budową komputera na raty (np. teraz kupno tylko 8GB ramu, a gdy ceny wrócą do normalności dołożenie drugiej kości)
  • Możliwe, że kiedyś dokupię jakaś używaną kartę graficzną (do grania mam konsolę, ale niewykluczone, że za jakiś czas zacznę robić wizualizacje)


Dziękuje za pomoc i poświecony czas

Edytowane przez anka1234sd
Link to post
Share on other sites
w internecie są głównie do grania, ja szukam czegoś prostego
Możliwe, że kiedyś dokupię jakaś używaną kartę graficzną (do grania mam konsolę, ale niewykluczone, że za jakiś czas zacznę robić wizualizacje)

 

Prosty komputer obecnie to pojęcie względne, możesz sobie kupić zestaw za 1500zł na Athlon 3000G/ Ryzen 3 3200G.

 

Jak masz 3000zł to masz zestaw z 1600AF/16GB RAM i GTX 1660S https://proline.pl/koszyk/94c1a494

 

Jak ma być tanio do biurowych zastosowań https://proline.pl/koszyk/35e670f2 3200G z iGPU i 8GB RAM, jeszcze taniej zejście do  AMD Athlon 3000G 

 

Albo po prostu poleasingowy PC poniżej 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...