Skocz do zawartości

Recommended Posts

Beyerdynamic DT 990 PRO so do wyrwania za 499 zł w Euro RTV AGD. Promocja na nie kończy się dzisiaj... W przyszłości będziesz musiał dokupić DAC/AMP do nich aby w pełni wykorzystać ich potencjał...

Lub Audio-Technica ATH-AD500x... Twój laptop sobie z nimi poradzi...

https://www.tophifi.pl/audio-technica-ath-ad500x.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

Edytowane przez Gazaris
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Audio-Technica ATH-AD500x - bierz śmiało do gier typu PUBG, CS:GO, Battlefield 4 są IDEALNE !! 

Poza tym nie wymagają dobrego wzmacniacza słuchawkowego gdyż mają niska impedancje - 48 Ohm.

DT 990 Pro - 250 Ohm

Edytowane przez Gazaris
Link to post
Share on other sites

W Twoim wypadku do gier e-sportowych Audio-Technica ATH-AD500x.

A które są lepsze ?? To zależy od preferencji słuchowych odbiorcy, przeznaczenia do którego będą używane jakiego źródła używa do podłączenia słuchawek... Obie pary to bardzo dobre słuchawki.

Edytowane przez Gazaris
Link to post
Share on other sites

ok, kupie Audio-Technica ATH-AD500x miałem zamiar podłączyć je przez jacka 3.5 do laptopa ale jeśli podłączając je do DAC/AMP będzie o wiele lepszy dźwięk to poleci ktoś jakiś DAC/AMP DO 300-400zł ?

 

edit. dodam że mam też głośniki edifier 1700BT, oraz mikrofon novox nc x, można je też podłączyć pod DAC/AMP?


Zaproponuje ktoś DAC/AMP. ? Edytowane przez mateusz16
Link to post
Share on other sites

Ten Novox jest pod USB więc podłączasz bezpośrednio do komputera. Głośniki jak najbardziej możesz podłączyć pod DAC-a. Jedna z lepszych okazji do 400pln jeśli chodzi o DAC/AMP: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-sluchawkowy-fx-audio-dac-m6-dac-usb-7295170319

 

Jeśli chodzi o moc to z DT150 dochodziłem z nim do 50%, z Yogami CD-880 nawet nie 30%.

Link to post
Share on other sites

Ten DAC (M6) przed promocją kosztował blisko ~470 a w niektórych miejscach nawet 500pln. Alternatywa to Audiotrak Cube, ale w związku z tym, że masz mikrofon na USB to ja bym postawił na tego M6 - ma niezależne zasilanie i ogólnie jest nieco lepszą konstrukcją (na wyjściu słuchawkowym jest tam MAX9722 a nie uniwersalny opamp).

Link to post
Share on other sites

Kupiłem DAC (M6). Jak przyjdzie i podłączę to dam znać jak to działa. Dzięki za pomoc.

 

 

Edit.

Słuchawki i wzmacniacz już podłączyłem ale mam pytanie czy zasilanie wzmacniacza mam podłączyć dodatkowo do gniazda 230V czy wystarczy tylko zasilanie z USB z komputera wystarczy?

Edytowane przez mateusz16
Link to post
Share on other sites

Nie do końca rozumiem...

 

IKQdC8B.png

 

Od lewej:

- złącze USB pod PC (sygnał wchodzący)

- złącze optyczne (sygnał wchodzący)

- złącze cyfrowe koaksjalne (sygnał wchodzący)

- dwa gniazda analogowe cinch (sygnał wychodzący np. na głośniki)

- gniazdo zasilania (możliwość podłączenia USB lub zasilacza pod 230V)

Link to post
Share on other sites

Czyli Pc-usb podłączam do laptopa a usb power dc 5v do gniazdka 230V ? Czy wystarczy tylko PC-USB do laptopa a usb power dc 5v nie podłączać nigdzie?

Bez podłączonego usb power ddc 5v też działa wzmacniacz.

Edytowane przez mateusz16
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam aktualnie FX-Audio DAC-M6 ale nie można w windowsie zmienić żadnych ustawień dźwięku itd. Czy karta Creative Sound Blaster X AE-5 Plus będzie lepsza od tego daca lub porównywalna? Widziałem w recenzjach że ma mnóstwo ustawień dźwięku ponieważ ma własny program do sterowania.

 

Ewentualnie co polecacie z własnym programem itd?

Link to post
Share on other sites

A jakie ustawienia potrzebujesz? Bo z poziomu sterowników Windowsa można sterować głębią bitową, próbkowaniem czy włączyć badziewny system dźwięku przestrzennego(wszystkie są badziewne a Windows Sonic ma ta zaletę że przynajmniej jest darmowy). 

Potrzebujesz equalizer? Doinstaluj sobie Equalizer Apo

https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/

Link to post
Share on other sites

Więc nie opłaca się wymieniać ?

 

Może pubg ma tak źle zbudowany system dźwiękowy.

 

Jak porządnie podgłoszę to słyszę kroki ale każdy wybuch bomby itd jest zbyt głośny i uszy pękają.

Kolega ma płytę główną z390 tomahawk i słuchawki JBL T560BT i kroki słyszy szybciej ode mnie. Dlatego mnie zastanawia o co chodzi. . .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...