Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Się dziwię na co to komu?

Specjalnie TV oglądałem, żeby się dowiedzieć. Okazało się, że można sprawdzić czy się ma przeciwciała. Czyli gostek sobie sprawdza i... tragedia, nie ma przeciwciał! Biegnie do punktu szczepień i dostaje szczepionkę AstraZeneca - tą którą nikt nie chce, dlatego będzie dostępna od ręki:)

 

I tak co 8 m-cy.

 

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, ernorator napisał:

To babcia jest opiekunem dziecka czy nie jest? Bo jak jest to nie ma problemu a jak nie jest to i tak nie możesz jej podać w ZUSie.  Reszta jak najbardziej prawidłowa. 

Opiekunem jestem Ja i Zona bo to nasze dziecko ,ale według ZUS  jeśli iw domu jest inna osoba pełnoletnia która może sprawować opiekę nad nie letnim w tym wypadku babcia  to   mi i żonie nie należy się opieka na dziecko zdrowe które przebywa na kwarantannie !.

 

W sumie można by było sciemnić ze w domu nie ma innej osoby pełnoletniej we wniosku ,ale wiem  ze teraz te wnioski skrupulatnie sprawdzają .

Taki plus ze żona i ja dogadaliśmy się z pracodawcami  i poszli nam na rękę z godzinami pracy .

 

Ale tyle się mówi aby osoby starsze chronić  ,a jak co do czego to .... jest babcia dziadek w domu to niech się opiekuje :D

.

 

A żeby było ciekawiej   to w przedszkolu  pozytywne testy mają 3 osoby (na razie )   wszystkie 3 były zaszczepione  dwiema dawkami   i wszystkie pozytywne .

Prawdopodobnie wszyscy pracownicy pójdą na testy .

 

 

Link to post
Share on other sites

W świętokrzyskiem jest dramat, wczoraj ojca zawinęli bo miał saturację spadającą do 60 i nie wiem czy go kiedykolwiek więcej zobaczę :( Teraz światła karetek mi się odbijają co chwilę w ścianie i przypominają  :(

PS. Módlcie się żeby wrócił bo jak nie to dopiero zobczycie co raniony żbik potrafi

  • Smutne 4
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, BlackCoffe napisał:

Twój tata jest jeszcze z tego rocznika co ludzie są dużo bardziej wytrzymalsi

Prawie 2 tygodnie leczyliśmy sie w domu ale jak zobaczyłem saturację 60 i sine wargi i powieki to się zastanawiam teraz czy nie za późno :( Pod tlenem mu wróciło na 93 więc niby jest dobrze ale mam żal do samego siebie.

Ja sam przeszedłem w listopadzie to był lajcik. Teraz na wiosnę widzę że jest chyba już jakaś mutacja albo/pewnie starsze osoby rozpierdziela bardziej

Edytowane przez zbiku90
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skąd mogłeś wiedzieć? Przecież nie jesteś lekarzem a jak tata się czuł w miarę ok to nie miałeś podstaw, że jest źle. Ważne, że po podaniu tlenu saturacja wróciła do normalny :) Nie smuć się uscisk.gif

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorry moja Czarnulko, ale sama pewnie widzisz, że ostatnio nie bardzo bywam na forum. Wpadnę na chwilę raz na kilka dni, coś wstawię (nie bardzo nawet czytając nieprzeczytaną zawartość :/ ) i spadam - mam ostatnio sporo zajęć (wiosna itd ;) )

 

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...