Skocz do zawartości

Ram do laptopa Acet Nitro 5


Recommended Posts

Witam, mam taki problem, a mianowicie chce sobie dokupic pamiec Ram do laptopa, dokladnie chodzi o to, ze nie wiem jaki ten ram mam kupic, w cpu-z nic konkretnego nie jest napisane.

Dokladny moj model laptopa to Acer Nitro 5 AN515-52-5289 licze na szybka pomoc, dziekuje :)

Edytowane przez MrVision
Link to post
Share on other sites

Pamięć standardowa 8 GB

Maksymalna ilość pamięci 32 GB

Liczba gniazd pamięci 2

Technologia pamięci DDR4 SDRAM

 

Pytanko tylko, czy tam jest DDR4 2666 czy DDR4 2400

 

Więc do sprawdzenia chociażby przez: Menedżer zadań, wydajność i pamięć :)

 

A dokupujesz pewnie kość 8 GB, aby mieć 16 GB, więc

 

8 GB DDR4 + 2666/2400 (zależy na jakim lata obecna kość) 

Edytowane przez hanson
Link to post
Share on other sites

Z teggo co sprawdzam oprogramowaniem AIDA to Szybkość pamięci DDR4-2666 (1333 MHz) czyli wychodzi na to, ze jesli dokupie kosc 8GB 2666 MHz to wszystko powinno chulac?

 

Kolejne moje pytanie czy duzo to pomoze z wydajnoscia, a mianowicie powiedzmy w takim COD Warzone mam obecnie ok 80-90 fps czy poprawi do jakos wydajnosc w grach czy az tak duzej roznicy nie bedzie

Edytowane przez MrVision
Link to post
Share on other sites

Na jakich ustawieniach tyle masz? Ogólnie minimalna spec producenta mówi 8 GB dla tej gry, a wskazane 12 GB. Przy 16 GB RAM na pewno różnica będzie w wyższych ustawieniach. 


 

 

Z teggo co sprawdzam oprogramowaniem AIDA to Szybkość pamięci DDR4-2666 (1333 MHz) czyli wychodzi na to, ze jesli dokupie kosc 8GB 2666 MHz to wszystko powinno chulac?
 

 

A co do tego - tak. Powinno być ok. Wiadomo, po zakupie trzeba przetestować, czy nie będzie jakichś błędów, bo to jednak kości różnych producentów. Rzadko, ale czasami zdarza się jakiś problem. Ale to i tak tańsze niż zakup całego zestawu 2x8 GB. A jak teraz zamówisz przez neta to masz 14 dni na zwrot. Jeśli masz Allegro SMART lub ktoś ze znajomych ma - będzie to najlepsza opcja zakupu (jest darmowy zwrot przez paczkomaty). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...