Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aktualizacja systemu, brak widoczności karty graficznej, brak możliwości sformatowania dysku

Błąd

Najlepsza odpowiedź mramsterdam, 16 marzec 2020 - 21:10

Nie wiem jak to możliwe ale poszperałem coś w biosie (sam dokładnie nie wiem co), pozmieniałem jakieś wartości, które potem i tak przywróciłem do tego jak były ustawione na początku przed zmianą i ku mojemu zdziwieniu pendrive z windowsem ruszył :o Jestem w wielkim szoku aż do teraz. Dysk sformatowany, partycje z HDD'ka na nowo porobione i widoczne dla systemu, AI SUITE 3 zainstalowane bez żadnych problemów, wygląda na to że główny problem z głowy :D Dostałem dziś telefon z serwisu że u nich grafika wywala ten sam błąd (Błąd 43) i że są na 90% pewni że to grafika mi się posypała (w sumie przez lata użytkowania miała prawo) teraz chcą żebym przyszedł do nich z komputerem celem sprawdzenia czy moja płyta główna będzie czytała ich działającą kartę graficzną, tak czy siak czeka mnie wymiana karty graficznej i tak zacząłem robić rozeznanie może ktoś się wypowie, mam 3 opcje na oku (szkoda mi gotówki na więcej możliwości) 

1. GIGABYTE GeForce GTX1660 Gaming OC

2. GeForce RTX™ 2060 OC 6G (rev. 2.0)

3. ASUS GEFORCE RTX 2060 DUAL 6GB EVO

Macie może jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi grafikami? :) 

Swoja drogą dziękuję wszystkim zainteresowanym za odzew i pomoc ! :)))) 

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 mramsterdam

mramsterdam
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 22:58

Moja propozycja https://www.x-kom.pl...ddr6-rev20.html

Będzie ciszej niż w przypadku 2 wentylatorowej wersji i dużo chłodniej. 

Kurcze, gdyby była na allegro wziąłbym ją :D niestety jestem zmuszony celować w raty 0% a zarazem nie wydać bóg wie jakich pieniędzy :P ale dziękuję za sugestię :D 

Użytkownik mramsterdam edytował ten post 16 marzec 2020 - 22:58

• 0

#22 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4367 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 23:05

Jest na allegro tyle że nie w takie samej cenie i nie wiem czy w takich opcjach ratalnych jak Ci pasuje. 

Użytkownik gepardmak edytował ten post 16 marzec 2020 - 23:07

• 0

#23 mramsterdam

mramsterdam
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 23:10

Jest na allegro tyle że nie w takie samej cenie i nie wiem czy w takich opcjach ratalnych jak Ci pasuje. 

W ratach 0 % jest wersja SUPER za 1.9k to zdecydowanie przekracza moje możliwości :P 

• 0

#24 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4367 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 23:14

Jak wersja tego Gigabyte RTX 2060 Super ? Bo patrząc na ceny to 1900 zł to nie jest zła cena. Pamiętaj że to raty. 

• 0

#25 mramsterdam

mramsterdam
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 23:20

Jak wersja tego Gigabyte RTX 2060 Super ? Bo patrząc na ceny to 1900 zł to nie jest zła cena. Pamiętaj że to raty. 

Gigabyte GeForce RTX 2060 Super Gaming OC 8GB

Pamiętam oczywiście :) Tylko chciałbym je spłacić jak najszybciej :P, a nie męczyć się z nimi jakoś długo, a w aktualnej sytuacji na świecie może być różnie :P 

• 0

#26 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4367 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 23:28

O spłatę nie musisz się bać jeśli sytuacja z epidemiologiczna się pogorszy wszystkie spłaty kredytów zostaną odroczone. Cena tego RTX 2060 Super jest bardzo dobra w sieci są może 2 sklepy w których można dostać tę kartę w takiej cenie i na pewno nie w ratach 0%. Ale nic na siłę. 

Użytkownik gepardmak edytował ten post 16 marzec 2020 - 23:30

• 0

#27 mramsterdam

mramsterdam
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 10:32

O spłatę nie musisz się bać jeśli sytuacja z epidemiologiczna się pogorszy wszystkie spłaty kredytów zostaną odroczone. Cena tego RTX 2060 Super jest bardzo dobra w sieci są może 2 sklepy w których można dostać tę kartę w takiej cenie i na pewno nie w ratach 0%. Ale nic na siłę. 

Wolałbym chyba jednak zamknąć się max w 1.5k na samym początku chciałem się zamknąć w 1k teraz jestem skłonny zwiększyć pułap do półtorej, 2k to jednak za dużo jak dla mnie, wiem że w praktyce jak kupię tę kartę to będzie mi starczyła na lata ale wydaje mi się że któraś z tych wyżej wymienionych przeze mnie też będzie wystarczająca :)

Okej ! dziękuję wszystkim za pomoc temat do zamknięcia ! w kwestii grafiki zrobię osobny post w odpowiednim dziale :D 

Użytkownik mramsterdam edytował ten post 16 marzec 2020 - 23:39

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Błąd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych