Skocz do zawartości

Obudowa bez fajerwerków do 250 złotych


Recommended Posts

Cześć ;)
Pomógłby ktoś mi dobrać obudowę?

Budżet: 250 zł
Procesor: Ryzen 5 1600AF
Karta Graficzna: MSI RX 470 gaming X 4GB
Płyta główna: Gigabyte B450 gaming X
Czy podkręcasz (CPU i GPU): CPU moze w przyszłości, GPU nie ale w przyszłości będę wymieniał na coś mocniejszego
Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): nie
Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp): nie zależy mi na RGB. Nie musi się świecić, nie musi mieć szklanego panelu bocznego. Nad wygląd cenie sobie funkcjonalność i jak jest taka opcja to chce mieć jak najlepsza wentylację i względna ciszę zamiast świecidełek
Własna propozycja: niestety nie ponieważ SPC Signum SG1V EVO TG w Proline nie ma na stanie


Do zestawu zostanie od razu zamówione chłodzenie Fera 3.


Zestaw będzie stał na podłodze, nie będzie to część wystroju pomieszczenia dlatego nie zależy mi na super wyglądzie. Chciałbym za to mieć coś wydajnego, chłodnego i w miarę cichego ;)

Prosiłbym o jakąś propozycję w sklepie Proline, ponieważ tam mam wszystko zamówione i moje zamówienie czeka na wybór obudowy aby mogło być skompletowane i wysłane do mnie.

Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam
Venteo

Edytowane przez Ventro
Link to post
Share on other sites

Dzięki Janusz ;) To była moja pierwsza myśl ale nie mają Jej w proline a chce tam zamówić ze względu na inne komponenty montaż itd

@3ndurek 
Armis wpadł w oko swoją prostotą, zamówiony ;)

Do tego zmieniłem jeszcze płyte główną na MSI B450a PRO MAX co by nie mieć problemów i wszystko zostało już w sklepie klepnięte ;)

Dzięki wielkie za pomoc! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...